Milionerzy wciąż pozostają jednym z najchętniej oglądanych polskich teleturniejów. Czy popularność wzrośnie, teraz gdy uczestniczka zgarnęła milion? Z całego kraju posypały się gratulacje wobec kobiety, której udało się zdobyć tytułową stawkę! Ostatnie pytanie było zaskoczeniem? Kim jest świeżo upieczona milionerka?

Udział w teleturnieju Milionerzy może być przepustką do realizacji marzeń o bogactwie. Jednak nie za darmo: uczestnicy mogą liczyć na wygraną, o ile wykażą się obszerną wiedzą w rozmaitych dziedzinach. Udało się to uczestniczce, która 12 marca 2019 roku odpowiedziała poprawnie na wszystkie zadane pytania – i wróciła do domu z milionem! Czy ostatnie pytanie było banalnie proste? A może wręcz przeciwnie?

Milionerzy: kim jest Katarzyna Kant-Wysocka?

Świeżo upieczoną milionerką i trzecią osobą, której udało się sięgnąć po główną nagrodę, jest Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska. To absolwentka filologii klasycznej, specjalistka od marketingu oraz… blogerka! 

Katarzyna Kant-Wysocka na swoim logu dobrzewychowana.pl porusza kwestie związane z dobrym wychowaniem oraz zaznajamia czytelników z tajnikami savoir-vivre. Dlaczego zdecydowała się zająć właśnie tą tematyką?

– Mam na imię Katarzyna. Moją pasją jest savoir-vivre. Uwielbiam pisać o etykiecie – zarówno towarzyskiej, jak i biznesowej. Kocham także modę vintage i klasyczną elegancję. Chciałabym bardzo, by dbałość o detale i dobre maniery stała się modna – cytuje Kant-Wysocką wprost.pl

Chociaż świeżo upieczona milionerka biegle zna język łaciński i grecki, zdecydowała się realizować w zupełnie innej dziedzinie, jaką jest marketing. Uczestniczka teleturnieju Milionerzy przyznała, że kierowały nią względy praktyczne: po prostu absolwentce filologii klasycznej trudno znaleźć zatrudnienie w zawodzie. Myślicie, że po wygranej poświęci się swoim pasjom?

Milionerzy: jakie było pytanie za milion?

Jakie było ostatnie pytanie, dzięki któremu Katarzyna Kant-Wysocka sięgnęła po milion złotych? Dotyczyło ono religii katolickiej.

– Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

A. wniebowzięcie Matki Bożej
B. zmartwychwstanie Jezusa
C. śmierć Jezusa na krzyżu
D. zesłanie Ducha Świętego 

Uczestniczka teleturnieju Huberta Urbańskiego zdecydowała się na wybranie odpowiedzi „C”. I miała rację! Pojawiło się wiele głosów krytycznych, które uważały, że pytanie było banalne – szczególnie dla kogoś, kto wychował się w religii katolickiej. Inni zwracali uwagę, że odpowiedź wymagała od Katarzyny Kant-Wysockiej umiejętności logicznego myślenia, a sukcesem jest już dojście do tego etapu gry.

Serdecznie gratulujemy Katarzynie Kant-Wysockiej wygranej w teleturnieju Milionerzy! Mamy nadzieję, że zdobyte pieniądze pozwolą jej spełnić wszystkie marzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

milionerzy
fot. screen z programu „Milionerzy”

W programie Milionerzy po raz trzeci w historii padła główna wygrana!