Małgorzata Tomaszewska pojawiła się na scenie w Opolu i wzbudziła zachwyt. Jej stylizacja na długo zapadnie nam w pamięć. Choć przed publicznością odbyła się prawdziwa rewia, nie da się ukryć, że prezenterka przyćmiła pozostałe gwiazdy.

Małgorzata Tomaszewska uznawana jest za jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. I nic dziwnego, ponieważ prezenterka ma za sobą pracę w modelingu. Echa jej byłych pasji wybrzmiewają na Instagramie — każde z udostępnianych przez nią zdjęć wygląda niczym z sesji Vouge’a i, oczywiście, wzbudza zachwyt fanów.

W piątek gwiazda pojawiła się u boku Tomasza Kammela, jako współprowadząca Festiwalu w Opolu. Zapowiadała kolejnych, wspaniałych artystów, którzy lawirowali na scenie, na nowo podbijając serca publiczności. Trzeba jednak przyznać, że tego wieczora to gospodyni „Pytania na śniadanie” zrobiła największą furorę.

Małgorzata Tomaszewska podczas Festiwalu w Opolu przyćmiła wszystkich. Jej wygląd zapierał dech

Podczas pierwszego dnia Festiwalu w Opolu na scenie mogliśmy podziwiać zarówno stylistyczną klasykę, jak i najbardziej ekstrawaganckie kreacje. Kasia Cerekwicka wystąpiła w długiej, czarnej kreacji, Justyna Steczkowska zaskoczyła wszystkich drapieżnym, skórzanym lookiem, a Halina Frąckowiak zaprezentowała kilka barwnych, eleganckich kostiumów.

Tymczasem Małgorzata Tomaszewska postawiła na strój, który wyglądał… niczym z magazynu mody ślubnej. Gwiazda TVP pojawiła się na scenie i z miejsca wzbudziła zachwyt. Wyglądała jak księżniczka w długiej, rozkloszowanej, kremowej sukni.

Stylizacja składała się z eksponującego talię i ramiona gorsetu, zaś dół kreacji połyskiwał od tysięcy maleńkich koralików. Całość uzupełniona byłą przez kolię z delikatnych piór, które zdobiły także lekką narzutkę oraz dekolt.

Jak wam się podobała kreacja prezenterki?

Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z koncertu Opole 2022
Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z koncertu Opole 2022

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Plotek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl