Disco Hit Festiwal to największe wydarzenie poświęcone muzyce tego typu w naszym kraju. Co roku do Kobylnicy zjeżdżają się najbardziej rozpoznawalni artyści oraz tysiące fanów. Kiedy odbędzie się następne wydarzenie?

Znamy już datę festiwalu. Wiadomi są także tegoroczni wykonawcy. Co ciekawe, całość będzie transmitowana na żywo w telewizji. Na jakiej stacji?

Disco Hit Festiwal — kiedy się odbędzie i gdzie go obejrzeć?

Tegoroczny Disco Hit Festiwal odbędzie się 5 sierpnia. To piątek, dlatego wszyscy fani tego gatunku muzycznego będą mogli bawić się jeszcze przez cały weekend. Tego dnia wydarzenie będzie też transmitowane na żywo w aż trzech stacjach telewizyjnych! Pokażą je nie tylko kanały tematyczne, takie jak Polo TV oraz Disco Polo Music, ale również dużo bardziej popularny Polsat.

Wiadomo już, gdzie i kiedy będzie można oglądać festiwal. A kogo dokładnie będą w jego trakcie podziwiać fani? Jak można było się spodziewać, organizatorzy zaprosili na wydarzenie absolutną śmietankę disco-polo. Pojawią się zarówno niedawno wylansowani artyści, jak i ci, którzy na scenie są już od wielu lat. Wynika to ze specjalnego charakteru gali.

Disco Hit Festiwal będzie bowiem organizowany w ramach obchodów 30-lecia tego gatunku muzycznego. W związku z tym wydarzenie będzie miało charakter podróży w czasie. Artyści mają występować chronologicznie, według tego, kiedy byli najbardziej popularni.

Kto w takim razie pojawi się na scenie? Z bardziej doświadczonych wykonawców zagrają chociażby: „Boys”, „Shazza” czy „Mig”. Poza nimi wystąpią również zespoły: „Weekend”, „After Party”, „Daj to głośniej” oraz „Piękni i młodzi”. Warto zaznaczyć, że to nie wszyscy wykonawcy, a jedynie ci najpopularniejsi.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub

Źródło: muzyka.interia.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl