Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Milla Jovovich jest w ciąży! 43-letnia aktorka dwa lata temu poddała się aborcji
Robert Głowacki
Robert Głowacki 08.08.2019 15:44

Milla Jovovich jest w ciąży! 43-letnia aktorka dwa lata temu poddała się aborcji

Milla Jovovich
instagram.com/millajovovich

Milla Jovovich jest w kolejnej ciąży. 43-letnia aktorka szczęśliwą nowinę przekazała fanom za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda zamieściła obszerny wpis, w którym wróciła wspomnieniami do utarty swojej poprzedniej ciąży. Aktorka dwa lata temu poddała się aborcji. Było to najgorsze doświadczenie w całym jej życiu. Do tej pory ma koszmary.

Ciąża gwiazd to temat, który zawsze będzie interesował internautów. Tym razem swoją kolejną ciążę ogłosiła Milla Jovovich. 43-letnia aktorka przez pierwsze trzy miesiące ukrywała swoją ciążę i nie chciała przyzwyczajać się do myśli posiadania kolejnego dziecka. Zrobiła tak, ponieważ poprzednią ciążę straciła i musiała poddać się przymusowej aborcji. Aktorka zamieściła mocny i osobisty wpis na Instagramie.

Milla Jovovich jest w ciąży

Świetną wiadomość dla swoich fanów przekazała Milla Jovovich. Aktorka ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda ma już dwie córki: 11-letnią Ever oraz 4-letnią Dashiel. O swojej trzeciej ciąży milczała przez trzy miesiące i nie chciała dopuszczać do siebie myśli, że po raz kolejny będzie mamą. Aktorka w przeszłości utraciła ciążę i bała się przyzwyczajać.

– Kiedy 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia-od wielkiej radości po całkowite przerażenie. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązywać się do potencjalnego dziecka. Przez ostatnie kilka miesięcy moja rodzina i ja, jak na szpilkach czekaliśmy na wyniki różnych badań i większość czasu spędziliśmy w gabinetach lekarskich. Dzięki Bogu wszystko jest w porządku i okazuje się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną córką! – ogłosiła na Instagramie aktorka.

Milla Jovovich miała aborcję

Dwa lata temu Milla Jovovich była w ciąży, jednak podczas pracy na planie zdjęciowym rozpoczęła się u niej przedwczesna akcja porodowa. Aktorka była zaledwie w czwartym miesiącu, gdy musiała poddać się przymusowej aborcji.

Powiedziano mi, że muszę być przytomna podczas całej procedury. To była jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Nadal miewam koszmary. Byłam sama i całkowicie bezradna. Kiedy myślę o tym, że kobiety mogą być poddawane aborcji w jeszcze gorszych warunkach niż ja, robi mi się słabo – cytuje aktorkę serwis gala.pl.

Było to najbardziej traumatyczne doświadczenie w życiu aktorki, które było główną przyczyną jej depresji. Przez wiele miesięcy Milla izolowała się od ludzi, z nikim nie chciała się spotykać. Na szczęście obecna ciąża aktorki przebiega pomyślnie i już niedługo Milla Jovovich zostanie mamą po raz trzeci. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Milla jovovich

Milla Jovovich jest w trzeciej ciąży.

Milla Jovovich

Aktorka ma już dwie córki.

Milla Jovovich

Dwa lata temu gwiazda straciła ciążę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Henri Belolo. Twórca kultowego zespołu Village People zmarł w wieku 82 lat
  2. Joanna Moro jest w ciąży! Aktorka potwierdziła radosną nowinę: ”Czuję się doskonale”
  3. Kolejne oskarżenia w stronę prowadzącego „Tęczowego Music Boxa”: „Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat”
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: gala.pl