Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pomagała szukać miłości rolnikom. Czy teraz sama ma kryzys?
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 08.02.2021 08:01

Pomagała szukać miłości rolnikom. Czy teraz sama ma kryzys?

Marta Manowska
Matra Manowska, fot. instagram.com/martamanowska

Marta Manowska od lat pomaga szukać miłości polskim rolnikom. Czyżby teraz sama potrzebowała pomocy? Podobno w jej związku z Adamem nie dzieje się najlepiej, para ma przechodzić poważny kryzys – donosił tygodnik Na żywo. Plotki te podsycali sami rolnicy, którzy zdradzili, że na nagrywki programu prowadząca przychodzi smutna i przygaszona.

Marta Manowska od lat realizuje się zawodowo jako prowadząca takich programów jak Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości czy The Voice Senior. Jednak ostatnie doniesienia o dziennikarce nie należą do najlepszych. Czyżby skończyła się wielka miłość?

Miłość Marty Manowskiej przechodzi kryzys?

Przypomnijmy, że Marta Manowska związała się z dźwiękowcem, którego poznała na planie programu Sanatorium miłości. Wybrankiem jej serca został niejaki Adam.

Myślę, że to ten jedyny. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie, bierzemy dzieciaki pod pachę, wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie – powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Między kochankami miało nawet dojść do zaręczyn. Adam podobno oświadczył się Manowskiej podczas wycieczki do Paryża, miasta zakochanych. Czyżby wszystko runęło?

Cała stacja TVP aż huczy od plotek na ich temat, a sama zainteresowana podobno nieraz była widziana ze łzami w oczach. Duże zamieszanie zrobili uczestnicy jej programów, którzy zaniepokoili się stanem dziennikarki.

Czy ich miłość przetrwa?

– Zamiast ślubu nastąpił kryzys w związku, a potem pandemia. Marta i Adam rozdzielili się na kilka tygodni. W TVP krążyły plotki, że to koniec ich idylli – mówił informator tygodnika Na żywo.

Wszelkie pogłoski na ten temat potwierdzali sami rolnicy, których Manowska odwiedzała podczas nagrań do siódmego sezonu show TVP. Opowiadali, że była smutna i przygaszona.

Przypominamy, że w lipcu 2020 roku fani Marty Manowskiej zastanawiali się, czy wzięła ślub. Na jej palcu zauważyli bowiem złotą obrączkę. Gwiazda nie potwierdziła jednak tych doniesień.

To nie pierwszy raz, kiedy na korytarzach TVP mówi się o prowadzącej Rolnik szuka żony. Więcej na ten temat pisaliśmy >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

miłość

Związek Marty Manowskiej przechodzi kryzys?

miłość

Sama zainteresowana nie odniosła się do plotek.

miłość

Mamy nadzieję, że gwiazda będzie szczęśliwa.

Źródła: jastrzabpost.pl, se.pl