Miłość niejedno ma imię, ale ta, która rodzi się między psem, a jego właścicielem nosi znamiona idealnej! Zobacz 7 oznak, że twój pies jest dla ciebie ważniejszy niż inni ludzie.  

Jak śpiewało De Mono, kochać to nie znaczy zawsze to samo. Relacja, która łączy psa i właściciela to miłość szczególna. Istnieje 7 oznak, że twój pies jest dla ciebie ważniejszy, niż ktokolwiek na świecie!

Miłość do psa. 7 oznak

Jeżeli miłość, którą darzysz swojego pupila, wydaje ci się czasem przesadna, to jak najprędzej odrzuć tę myśl. Uczucie, które daje obu stronom tyle szczęścia, nie może być złe, a już na pewno nie powinnaś się go wstydzić! Oto 7 oznak, że twój pies jest dla ciebie najważniejszy na świecie:

1.

Wolisz spędzać czas ze swoim psem niż ze znajomymi. Kiedy w piątek wieczorem telefon nie przestaje dzwonić, bo wszyscy chcą, byś poszła z nimi na imprezę, ty wybierasz relaks ze swoim pupilem. Siadacie razem na waszej ulubionej kanapie, odpalacie film i rozkoszujecie się wspólnie spędzonym czasem.

2.

Kiedy długo nie ma cię w domu, nie jesteś w stanie przestać myśleć o swoim czworonogu i opowiadasz wszystkim, jak tęsknisz i jak samotny musi się teraz czuć twój piesek. Martwisz się, czy nie chce wyjść na spacer albo, czy nie jest głodny i jak najchętniej wróciłabyś już do niego.

3.

Kiedy masz słabszy dzień, nie szukasz pocieszenia u przyjaciół, tylko zamykasz się w domu ze swoim pupilem, uważając, że tylko on cię tak naprawdę zrozumie. Jest to o tyle zrozumiałe, że pies nie będzie dawał rad, ani zadawał pytań, przekazując ci tylko miłość. Najlepszym pocieszeniem będzie jego merdający ze szczęścia na twój widok ogon!

4.

Wszędzie chodzisz ze swoim psem. Jeśli tylko możesz, zabierasz go na wycieczki i wyjeżdżasz z nim na wakacje. Oczywiście, odwiedzasz tylko tych znajomych, u których twój pupil jest mile widziany.

5.

Podczas zakupów nigdy nie zapominasz o swoim ulubieńcu. Kiedy kupujesz sobie nową sukienkę lub robisz zwykłe zakupy w celu zapełnienia lodówki, zawsze wracasz do domu z czymś specjalnym dla swojego pupila. Niezależnie od tego, czy będzie to nowa zabawka, czy jego ulubiony smakołyk, zawsze coś dla niego masz.

6.

Namiętnie dbasz o jego sierść i czystość. Chodzisz ze swoim pieskiem do groomera równie często, jak ze swoimi włosami do fryzjera. Przecież to miłość i jako para musicie wyglądać na zadbanych!

7.

Kiedy już spotykasz się z innymi ludźmi, większość spotkania spędzasz na pokazywaniu słodkich zdjęć swojego psa na telefonie. Pokazujesz, jak ładnie wyglądał wczoraj, gdy wróciłaś z pracy, jaki był śmieszny w weekend, gdy złapał was deszcz podczas spaceru i chwalisz się, ile polubień ma jego najnowsze zdjęcie na instagramie.

Jeżeli dostrzegasz u siebie wszystkie 7 oznak, to możesz być pewna, że to miłość idealna! Jeżeli ktoś ci mówi, że trochę przesadzasz, nie słuchaj go, bo najzwyczajniej w świecie ci zazdrości. Twój pies to twój skarb i nie pozwól, by ktoś was rozdzielił!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

miłość
instagram.com/endrearingedina_dalmatiner

Zabierasz psa na wakacje, zakupy, do przyjaciół.

miłość
instagram.com/menino.cleiton

Gdy masz słabszy dzień, tylko twój pupil jest w stanie cię pocieszyć.

miłość
instagram.com/jjjj_yuri

Podczas spotkań z ludźmi cały czas pokazujesz zdjęcia swojego pieska.

miłość
instagram.com/corgi.zone

Wolisz spędzać czas z psem niż z ludźmi.

miłość
instagram.com/9_be_

Zawsze przynosisz mu jakiś smakołyk.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kamery nagrały mężczyznę na spacerze z owczarkiem niemieckim. Koniec filmu sprawił, że nie możemy przestać płakać
  2. Nie wierzyli, co robi kot na widok listonosza. Nagranie nie pozostawia wątpliwości
  3. Owczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można…
  4. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  5. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  6. Niezwykła reakcja kota na scenę w „Królu Lwie”. Właściciel wszystko nagrał
Poprzedni artykułMąż Katarzyny Zielińskiej nie miał litości. Poczekał aż aktorka zaśnie
Następny artykułRząd będzie chciał zmniejszyć obostrzenia kwarantanny? Jeżeli tak, naukowcy przedstawili 3 warunki
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.