Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mimo wątpliwości Marcin Hakiel ujawnił prawdę. Ostatnie dni małżeństwa były bolesne
Michał Fitz
Michał Fitz 03.04.2022 12:11

Mimo wątpliwości Marcin Hakiel ujawnił prawdę. Ostatnie dni małżeństwa były bolesne

Marcin Hakiel
TRICOLORS/East News

Choć Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w swoim wspólnym oświadczeniu, w którym ogłosili swoje rozstanie, podkreślili, że nie zamierzają się z tego publicznie tłumaczyć, tancerz od czasu do czasu zdradzi pewne szczegóły na Instagramie.

Wciąż nie są to informacje, które dotyczą samego powodu rozstania i takich prawdopodobnie nigdy nie poznamy. Niemniej, zdradził, że ostatni dni małżeństwa były bolesne.

Marcin Hakiel o ostatnich dniach małżeństwa

Marcin Hakiel w ostatnim czasie bardzo uaktywnił się w mediach społecznościowych. Poza niemal codzienną publikacją zdjęć często angażuje się też w dyskusje z fanami przy pomocy sesji pytań i odpowiedzi. Jak można przypuszczać, obserwujący zwykle dopytują go o kwestie dotyczące związku i rozstania. Mężczyzna oczywiście nie zdradza pikantnych szczegółów, ale niektóre wątpliwości dotyczące jego spraw sercowych stara się rozwiewać.

Przy okazji ostatniej takiej aktywności tancerz napisał, że nad jednym z pytań szczególnie się zastanawiał i nie wiedział, czy ostatecznie na nie odpowiedzieć. Widocznie się na to zdecydował, gdyż niżej stwierdził, że nie żałuje choćby dnia swojego małżeństwa, które przecież dla wielu rozpadło się zadziwiająco nagle. Opinia publiczna uważała bowiem Katarzynę Cichopek i jej męża za jedną z najbardziej przykładnych par w show-biznesie.

– Nie żałuję żadnego dnia mojego małżeństwa, nawet tych ostatnich, trudnych i bolesnych. Wszystko dzieje się po coś skwitował tancerz.

Warto przypomnieć inne kwestie, które w ramach wcześniejszych kwestii poruszał Hakiel. Wyjawił, chociażby, że do końca pozostawał wierny swojej żonie i nie zdradził jej. Co ciekawe, w odpowiedzi na jedno z pytań zaanonsował, że być może kiedyś zawalczy w jednej z federacji MMA, która promuje potyczki celebrytów. Mało tego, „Fakt” później dotarł do włodarza jednej z takich organizacji, konkretnie FAME i zapytał go, czy taka walka jest możliwa. Stwierdził on wówczas, że nawet nie do końca kojarzy, kim jest Hakiel, ale na pewno przyjrzy się tej sprawie, jeśli tancerz faktycznie może być chętny.

Zobacz relację:

Marcin Hakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: Fakt.pl