Minister środowiska Michał Woś jest zarażony koronawirusem. Mężczyzna podzielił się informacją na temat stanu swojego zdrowia na Twitterze. Podkreśla, że nie ma siły na telefony i przeprowadzanie wywiadów, prosi o wyrozumiałość. 

Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie na całym świecie. W Polsce z każdym dniem jest coraz więcej osób z potwierdzona obecnością wirusa. Ostatnio do grona zarażonych dołączył Minister Środowiska Michał Woś, który zmaga się z pogarszającym stanem zdrowia.

Minister Środowiska w kręgu osób zarażonych

Michał Woś jest kolejną ofiarą szerzącej się epidemii koronawisura. Mężczyzna poinformował swoich obserwatorów za pośrednictwem Twittera, że czuje się gorzej. Minister obecnie przebywa w domu i jest odseparowany od reszty świata. Jego stan zdrowia z dnia na dzień się pogarsza. 

Pytacie jak się czuję: gorzej. Ale wciąż zostaję w domu. Gdyby porównywać to wczoraj jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie – pisze Michał Woś  w niedawno udostępnionym poście.

Pod postem udostępnionym przez Michała Wosia, posypała się lawina komentarzy. Jego obserwatorzy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia i zalecali odpoczynek. 

Wiele osób prosiło, aby minister pisał o tym, jak jego stan zdrowia się zmienia, aby uświadomić jak największą liczbę osób, że ryzyko zarażenia jest realnym niebezpieczeństwem. 

  1. Pies został wpuszczony na salę szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób
  2. Chiny mają propozycję dla Polski, chodzi o koronawirusa. Niebywałe, może okazać się kluczowa w walce z epidemią
  3. Rodzina Daniela Olbrychskiego w rozpaczy. Wiadomo, gdzie znaleziono ciało jego 28-letniego wnuka

Koronawirus nie przestaje się rozprzestrzeniać

Minister Środowiska nie jest jedyną publiczną osobą, która stała się ofiarą koronawirusa. Od momentu pojawienia się w Polsce COVID-19 liczba zakażonych rośnie z każdym dniem. Mimo wprowadzonych obostrzeń nie jesteśmy w stanie całkowicie zahamować szerzącej się epidemii. 

Władze naszego kraju nieustannie apelują, aby w najbliższym czasie zachować wzmożoną ostrożność i szczególnie dbać o higienę przez wzgląd na bezpieczeństwo swoje i osób z naszego otoczenia. Unikajmy dużych skupisk ludzi i miejsc publicznych. Pozostańmy w domu w miarę możliwości i unikajmy kontaktów z innymi. 

Takie działania pomogą powstrzymać rozprzestrzenianie się epidemii. Miejmy na uwadze nie tylko zdrowie swoje, ale także innych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

MINISTER
fot. pixabay.com / Tumisu

Koronawirus nie przestaje się rozprzestrzeniać, grono osób zarażonych wciąż się powiększa. 

MINISTER
Fot. _freakwave_, Pixabay

Niedawno w internecie pojawiła się informacja, że Minister Środowiska Michał Woś także został zarażony wirusem COVID-19.

minister
twitter.com/MWosPL/

Minister udostępnił post, w którym informuje o pogarszającym się stanie zdrowia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Polka leciała samolotem akcji „Lot do Domu”. Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  3. Kolejne malutkie dziecko ma koronawirusa. Bardzo smutne informacje z polskiego miasta
  4. Gwiazda TVN urodziła. Opowiedziała, jak wyglądał poród w czasie koronawirusa
  5. Ważne zmiany w organizacji pogrzebów. Wirus sprawił, że Polaków czekają ogromne utrudnienia
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony
Poprzedni artykułZamiast zostać w domu, wyszli na miasto. Nastolatkom z Łodzi może grozić do 5 lat więzienia
Następny artykułGolden Retriever wmieszał się w tłum. Po chwili wszyscy patrzyli, co znalazło się w jego pysku
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.