Minister Zdrowia jest w ostatnim czasie na językach całego kraju. Niewątpliwie stanowi ważną personę biorąc pod uwagę sytuację w Polsce. Aktywnie walczy z przykrymi konsekwencjami koronawirusa i częściej pojawia się w mediach. Z tego względu dziennikarze zainteresowali się jego życiem prywatnym, sąsiedzi szybko ujawnili całą prawdę. 

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski coraz częściej jest tematem rozmów wielu Polaków. Ze względu na epidemię koronawirusa Minister Zdrowia jest zobowiązany do czynnego udziału w walce z rozprzestrzeniającą się chorobą. Media postanowiły przyjrzeć mu się trochę bliżej. Sąsiedzi Szumowskiego bez wahania opowiedzieli Rewii, jaki mężczyzna jest prywatnie. 

Minister Zdrowia w końcu został przejrzany

O Łukaszu Szumowskim do tej pory słyszeliśmy sporadycznie. Dopóki sytuacja w naszym kraju była dość stabilna, Minister Zdrowia nie pojawiał się zbyt często w mediach. Jednak ostatnio z przyczyn oczywistych możemy podziwiać go znacznie częściej. Z tego powodu dziennikarze postanowili przyjrzeć mu się trochę bliżej. 

Zapytano sąsiadów Szumowskiego, jak Minister Zdrowia zachowuje się prywatnie. Sąsiedzi długo nie stawiali oporu. Błyskawicznie podzielili się wszystkim, co wiedzieli na temat Łukasza Szumowskiego. Minister Zdrowia został przejrzany, szczegóły z jego przeszłości wyszły na jaw. W końcu cały Polska będzie mogła poznać, jaki był i jest naprawdę. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Czy można zabrać dziecko do sklepu? Rodzice głowią się nad nowymi przepisami, odpowiadamy
  2. Polski lekarz z Włoch ujawnia wstrząsającą prawdę o epidemii. Nie ma dobrych wiadomości dla Polaków, chodzi o radykalny błąd
  3. Ziemniaki po grecku to absolutny hit. Zrób ich więcej, bo są tak pyszne, że od razu znikną ze stołu

Sąsiedzi ujawnili całą prawdę na temat Łukasza Szumowskiego

Ze słów wypowiadających się osób wynika, że Minister Zdrowia to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Twierdzą, że pomaganie innym nie jest mu obce już od najmłodszych lat. Sąsiedzi podkreślają, że zawsze można na niego liczyć, Szumowski wielokrotnie pomagał starszym, robił zakupy, chętnie poświęcał czas na rozmowę. 

Był naszą pomocną, sąsiedzką, całkiem widzialną ręką – powiedział jeden z sąsiadów na łamach tygodnika Rewia. 

Minister Zdrowia miał wykazywać się tez niezwykłym altruizmem, jako młody chłopiec charytatywnie działał w Instytucie Kardiologii w Aninie. Prawdopodobnie doświadczenie zdobyte w Instytucie skłoniło go, w stronę medycyny. Szumowski z wykształcenia jest lekarzem-kardiologiem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Minister Zdrowia
FOTO ARTUR HOJNY / SE / EAST NEWS /

Łukasz Szumowski w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się w mediach. 

minister zdrowia
fot. eastnews.pl/Jakub Kaminski

Media postanowiły przyjrzeć się bliżej Szumowskiemu.

Minister Zdrowia
fot. twitter.com / Sejm RP @KancelariaSejmu

Według sąsiadów mężczyzny, pan Łukasz to cudowny człowiek, który od najmłodszych lat pomaga wszystkim wokół. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w Mazowieckiej policji. Funkcjonariusze żegnają „Zdzisia”
  2. Rząd chce dać turystom bony na 1000 zł na wycieczki. Podano szczegóły
  3. Czy w niedzielę sklepy będą otwarte? W jakich godzinach zrobimy zakupy? Odpowiadamy
  4. Podczas epidemii urodziły im się bliźniaki. Z tej okazji dali im takie imiona, że odbiera mowę
  5. Ratownicy pokazali, w jakich warunkach muszą prowadzić karetkę. Błagają kierowców o jedno
  6. Jak w minutę zrobić maseczkę bez szycia? Potrzeba jedynie trzech rzeczy, które każdy ma w domu

Źródło: se.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.