Minister Zdrowia w programie TVN 24 Jeden na jeden, zabrał głos odnosząc się do aktualnej sytuacji w kraju. Jego słowa mogą zaskoczyć wielu Polaków, wielu także może być niezadowolonych. Jego wypowiedź nawiązywała oczywiście do epidemii koronawirusa, która w ostatnim czasie jest naszym największym problemem. 

Łukasz Szumowski w ostatnim czasie nieugięcie walczy z epidemią koronawirusa. Mimo tego, że jeszcze kilka tygodni temu sytuacja wydawała się dość stabilna, ostatnio zmieniło się to diametralnie. Liczba zakażeń znów zaczęła drastycznie rosnąć. Minister Zdrowia zabrał głos w tej sprawie, powiedział, co czeka nas już wkrótce. 

Minister zdrowia zabrał głos 

Minister Zdrowia w programie TVN 24 Jeden na jeden wypowiadał się na temat obecnej sytuacji w kraju. Podczas rozmowy Szumowski został zapytany, czy możemy spodziewać się drugiej fali zakażeń.

Niestety minister nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ wirus, z którym przyszło nam się zmierzyć, zachowuje się inaczej niż wirus grypy sezonowej. Oprócz tego, został poruszony temat szczepień. Wielu z nas może nie być zachwyconych zapowiedziami Ministra Zdrowia. 

  1. Skandal z Kinga Dudą. Kancelaria prezydenta musiała zareagować
  2. Abp Sławoj Leszek Głódź odchodzi bez wybierania następcy. Papież przyjął jego dymisję

Łukasz Szumowski przekazał, co nas czeka 

Kwestia szczepionek w ostatnim czasie jest bardzo dyskusyjna. Mimo tego, że od wielu lat nikt nie spekulował nad zasadnością tego typu praktyk, w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo przeciwników szczepionek. Minister Zdrowia zapytany, czy rozważa się wprowadzenie szczepionek obowiązkowych, odpowiedział: 

Chcemy zrefundować wszystkim medykom szczepienia na grypę, bo to jest najbardziej narażona grupa – poinformował Łukasz Szumowski w programie.  

– Będziemy apelowali, żeby ludzie się wyszczepili w większej ilości – mówił Minister Zdrowia, jak podaje tvn24.pl

Z tego powodu wielu osobom może być nie w smak szczepienie się przeciwko koronawirusowi. Miejmy jednak nadzieję, że ministerstwo znajdzie uniwersalne rozwiązanie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie tyle, co zaczęli zarażać się na ulicy, co na imprezach”
  3. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepsza

Źródło: tvn24.pl, 

 

 

Poprzedni artykułSkandal w TVP. Nowa gwiazda stacji zabrała głos, wyjawiła prawdę
Następny artykułMateusz: „Mam 32-letnią żonę, 6-letniego syna i piękną 19-letnią kochankę. Pomaga nam w opiece nad synem, raj”
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.