Minister zdrowia podjął bardzo ważną decyzję. W sobotę 17 października Adam Niedzielski, za pomocą Twittera, przekazał pilną wiadomość, na którą wielu wyczekiwało. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą. Jak się okazuje, apel przyniósł oczekiwane skutki. Jak poinformował polityk, rozporządzenie właśnie zostało podpisane.

Na tę wiadomość, w obliczu panującej w Polsce epidemii koronawirusa, czekało tysiące Polaków. Minister zdrowia Adam Niedzielski właśnie przekazał wiadomość. Decyzja w niezwykle ważnej sprawie została podjęta.

Minister zdrowia przekazał ważną wiadomość

Jak poinformował Adam Niedzielski, 17 października podpisane zostało niezwykle istotne dla wielu Polaków rozporządzenie. Portal wnp.pl podkreślił, że o wprowadzenie rozwiązania apelował między innymi Zarząd Związku Województw RP.

Właśnie podpisałem rozporządzenie, które daje gwarancję podmiotom leczniczym walczącym z COVID-19 na comiesięczny wpływ 1/12 ryczałtu, bez względu na to czy wywiążą się z realizacji świadczeń. Gwarantujemy bezpieczeństwo finansowe! – przekazał za pomocą Twittera minister zdrowia. 

  1. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów”, ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano
  2. Fani „M jak Miłość” zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości
  3. ”Przetestowani będą wszyscy mieszkańcy kraju”. Sąsiedzkie państwo rozpoczyna akcję na wielką skalę

Minister zdrowia podpisał rozporządzenie

Rozporządzenie, które podpisał Adam Niedzielski, dotyczy podmiotów leczniczych, które jak się okazuje, z powodu epidemii koronawirusa odczuły ogromne straty w wyniku zmniejszonych przychodów spowodowanych ograniczeniem czy zawieszeniem części realizacji świadczeń zdrowotnych. Rozporządzenie ma wpłynąć na  poprawę bezpieczeństwa, stabilizacji oraz płynności finansowej wielu jednostek.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Minister zdrowia właśnie przekazał bardzo ważną informację. W sobotę 17 października Adam Niedzielski podpisał rozporządzenie, gwarantujące bezpieczeństwo finansowe podmiotom leczniczym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka miała zostać uśpiona. Nagrano przestraszoną psinę, nagle dzieje się niemożliwe
  2. WHO dosadnie o Polsce, podaje jedno skuteczne rozwiązanie. Chodzi o osoby, które codziennie pokonują wiele kilometrów
  3. Agata: „Byłam u ginekologa i myślałam, że się rozpłaczę. Nie spodziewałam się, że usłyszę od niego podobne słowa”
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Kobieta zauważyła na swoim ciele niewielkie wklęśnięcie. Diagnoza okazała się druzgocącą, teraz ostrzega innych
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu

źródło: Twitter, wnp.pl

 

Poprzedni artykułGdyby testy na koronawirusa były darmowe dla wszystkich, wykonalibyście je?
Następny artykuł”Należy zamknąć cmentarze 1 i 2 listopada”. Ekspert nie ma złudzeń, nalega na podjęcie radykalnych kroków w przypadku większej ilości zarażeń
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.