Minister zdrowia podczas rozmowy z Super Expressem poinformował o planowanych zmianach. Ostatnie tygodnie są bardzo intensywne, jeżeli chodzi o luzowanie obostrzeń, a w planach są kolejne. Być może jeszcze przed rozpoczęciem wakacji będziemy mogli wybrać się nawet na seans do kina, a to nie koniec niespodzianek. 

Minister zdrowia podczas ostatniego wywiadu zdradził, że prognozy na najbliższe tygodnie są bardzo optymistyczne. Jak przekazuje tvp.info, jeżeli obecna tendencja się utrzyma, to już niedługo będziemy mogli wybrać się do kina. Co więcej, zdaniem Łukasza Szumowskiego Polacy mogą spokojnie organizować sobie krajowe wakacje w rodzinnym gronie. Zapowiada się bardzo ciekawie. 

Minister zdrowia o znoszeniu kolejnych obostrzeń 

W ciągu ostatnich tygodni w Polsce weszło w życie mnóstwo zmian, które sprawiają, że nasza codzienność coraz bardziej przypomina tą sprzed czasów epidemii. W planach kolejne etapy odmrażania polskiej gospodarki w związku z tym Minister zdrowia zdradził, jakie zmiany są brane pod uwagę. W rozmowie z Super Expressem, jak podaje tvp.info, Minister zdrowia przekazał, że być może już wkrótce zostaną otwarte kina. 

Szef Resortu zdrowia zauważył, że sytuacja w Polsce jest coraz lepsza. Jeżeli chodzi o wakacje, to mniej prawdopodobne jest, byśmy w tym roku udali się gdzieś za granicę. Natomiast Łukasz Szumowski zachęca, abyśmy swoje plany wakacyjne zrealizowali w gronie rodzinnym na terenie kraju. Rodzinne wczasy w Polsce są jak najbardziej aprobowane przez Ministerstwo Zdrowia. 

  1. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Nowe zgony i zakażenia w Polsce
  2. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  3. Andrzej Duda podpisał ustawę. Wielu Polaków w końcu odetchnie z ulgą

Minister zdrowia o sytuacji w Polsce 

Łukasz Szumowski podczas wywiadu wypowiadał się na temat ogólnej sytuacji w kraju. Według najnowszych danych zmniejszony ruch i aktywność Polaków ma swoje dobre strony. W Polsce odnotowano między innymi mniej wypadków. 

-Ludzie zaczęli bardziej dbać o siebie, ale też przestali się spotykać i przenosić zakażenia. Z powodu mniejszego ruchu jest też mniej wypadków itd. To ta jasna strona dystansu społecznego – wypowiada się Minister zdrowia w wywiadzie z Super Expresem, jak podaje tvp.info

Zatem w tym roku Polacy będą odkrywać nieznane oblicze naszej polskiej ziemi. Z pewnością nasz kraj ma jeszcze wiele do zaoferowania, nawet polskim wczasowiczom. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

minister zdrowia
Fot. screen z programu „Onet Rano”/wiadomosci.onet.pl

Minister zdrowia wypowiada się na temat znoszenia kolejnych obostrzeń. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciężarówka wpadła do rowu. 20 ton mięsa wyleciało na jezdnię
  2. Ostrzeżenia dla większości Polski. 9 województw, mieszkańcy muszą uważać
  3. Będą ogromne zmiany w 500 plus? Pieniądze miałyby trafić na konto, ale nie rodziców
  4. Corgi ma niesamowity zwyczaj przy jedzeniu. Jego pani nie może powstrzymać śmiechu, nagrała go
  5. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Ma długie, platynowe włosy. Wygląda zjawiskowo
  6. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał

Źródło: tvp.info

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.