Ministerstwo jakiś czas temu przekazało informacje na temat powrotu części obostrzeń. Wszystko przez wciąż rosnącą liczbę zakażeń koronawirusa, która mimo upływu czasu, nie maleje. Dlatego też podjęto decyzję o przywróceniu części regulacji w powiatach najbardziej dotkniętych epidemią. Wiemy, co stanie się z Polakami na kilku obszarach i na jakich zasadach wszystko się odbędzie. 

Ministerstwo przekazało informacje dotyczące powrotu restrykcji. Na ten moment wiadomo, że władze nie planują przywrócenia obostrzeń w formie obowiązującej jeszcze jakiś czas temu. –nie planujemy pełnych restrykcji, jak np. zamykanie sklepów, dlatego nie przewidujemy nowych instrumentów wsparcia – powiedziała wiceminister Jadwiga Emilewicz w TVP, jak podaje polsatnews.pl. 

Ministerstwo wyjaśnia 

Ministerstwo jakiś czas temu przekazało, że na niektórych obszarach Polski wystąpiła konieczność wprowadzenia na nowo niektórych obostrzeń. Wciąż rosnąca liczba zakażeń na koronawirusa wymusiła pilną interwencję władz i wdrożenie wymaganych kroków. 

W związku z tym wiceminister Jadwiga Emilewicz wyjaśniła, na jakiej zasadzie odbędzie nie powrót wybranych regulacji i co czeka Polaków zamieszkujących tereny zagrożone. 

  1. Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia, zewsząd płyną gratulacje
  2. 11-latek prowokował niedźwiedzie w mini-zoo. Został przez nie zabity na oczach koleżanek

Wiceminister Emilewicz przekazała informacje 

W TVP1 wiceminister Jadwiga Emilewicz dokładnie wyjaśniła niejasną kwestię powrotu obostrzeń. Wiadomo, że Polacy z wybranych obszarów nie będą musieli obawiać się drastycznych restrykcji. 

– Jest ograniczenie w zakresie dystansu – w restauracjach, sklepach, zwiększa się dystans między klientami. Jest ograniczenie w zakresie pewnych aktywności jeśli chodzi o czas wolny, dyskoteki, kluby, bary – te miejsca, w których wiemy, że w ostatnich tygodniach były takimi ogniskami zakażeniowymi – powiedziała Emilewicz, cytuje polsatnews.pl

Miejmy nadzieję, że sytuacja w kraju i na świecie już wkrótce zostanie uregulowana. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ministerstwo
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ministerstwo wyjaśnia, jak będzie wyglądał powrót niektórych obostrzeń. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
  2. Największy sekret Kingi Dudy ujawniony. Ukrywała go do samego końca, wszyscy dowiedzieli się przypadkiem
  3. Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie
  4. Dziadek zadzwonił na policję i powiedział, że popełni samobójstwo. Na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli list
  5. Maryla Rodowicz narzeka na brak odpoczynku, winna niska emerytura. Jednak wnętrza jej kuchni zachwycają luksusami

Źródło: polsatnews.pl 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.