Ministerstwo właśnie przekazało bardzo ważne informacje, które są kluczowe dla wielu Polaków. Już jutro nastąpią zmiany, które odmienią dotychczasową rzeczywistość wielu z nas. Niestety epidemia COVID-19 nie odpuszcza, a władze na bieżąco monitorują sytuację w kraju i próbują powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.

Każdego dnia ministerstwo przekazuje informacje na temat liczby zakażeń. Z każdym dniem przekazywane wartości przerażają jeszcze bardziej. Chorych jest coraz więcej, dziś odnotowano aż 700 nowych przypadków. 

Ministerstwo przekazało ważne informacje 

Już jutro nastąpią kluczowe zmiany dla wielu Polaków. Kolejne decyzje Ministerstwa Zdrowia są motywowane wciąż rosnącą liczbą zakażeń na koronawirusa. Już jutro, zostaną przedstawione szczegóły regulacji, które będą obowiązywać przez najbliższe tygodnie.

W czwartek rano poinformujemy o zmianach na liście czerwonych i żółtych stref – przekazał rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz, jak podaje polskatimes.pl

  1. Od dziś do 25 sierpnia wszystkich w Polsce obowiązuje zakaz. Wczoraj wieczorem Rada Ministrów podjęła decyzję
  2. Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, „szykuje rewolucję”

Rzecznik MZ zwraca uwagę na ważny problem 

Podczas ostatniej konferencji rzecznik Ministerstwa Zdrowia zwrócił także szczególną uwagę na pewien problem, który dotyczy większej części społeczeństwa. Chodzi mianowicie o noszenie maseczek, a dokładnie o ich niepoprawne użytkowanie. 

– Noszenie maseczki pod nosem, zasłaniającej tylko usta, jest lekceważeniem przepisów i zagrożeniem dla innych – powiedział Wojciech Andrusiewicz podczas konferencji. 

Dbajmy nie tylko o siebie, ale także o osoby, które są obok nas. Nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa może przynieść katastrofalne skutki. 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

ministerstwo
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Ministerstwo już potwierdziło, jutro dowiemy się jakie zmiany nastąpią w kwestii nowo wprowadzonych stref. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
  2. „Usłyszałem przeraźliwy krzyk dziecka”. TVN przekazał porażającą wiadomość
  3. Gwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci
  4. Mężczyzna na wózku przyłapany na okropnym czynie. Monitoring ujawnił całą prawdę
  5. Odstrasza mszyce nietypowym specyfikiem. Niektórzy nie wiedza o jego istnieniu, a jest pod ręką

Źródło: polskatimes.pl

 

 

 

Poprzedni artykułW gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Nagranie pojawiło się w sieci, momentalnie wywołało burzę
Następny artykułMówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda pięknie, ogromna zmiana
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.