Ministerstwo właśnie przekazało pilny komunikat, z którym muszą zapoznać się wszyscy Polacy. Wprowadzono kolejne obostrzenia, które wejdą w życie już jutro, w poniedziałek 19 października. Tysiące osób muszą przygotować się na ogromne zmiany. Sprawa jest niezwykle ważna.

Polska wciąż zmaga się z pandemią koronawirusa, a z dnia na dzień, rząd przekazuje informacje dotyczące nowych obostrzeń. Jak się okazuje, kolejne wielkie zmiany wejdą w życie już jutro. Ministerstwo właśnie przekazało pilną wiadomość. Wielu na to czekało.

Koronawirus w Polsce

W niedzielę 18 października przekazano wiadomości o 8536 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Sytuacja w kraju jest bardzo poważna. Od jutra obowiązywać będą nowe obostrzenia. 

Właśnie przekazano pilną wiadomość, na którą czekało tysiące Polaków. Wiele osób domagało się zmian w tej niezwykle ważnej kwestii, protestując i wyrażając swój sprzeciw. Wszyscy czekali na decyzję rządu. Jak się okazuje, ogromne zmiany wejdą w życie już w poniedziałek 19 października. 

  1. Magda Gessler otworzyła nową restaurację. Sprawdziliśmy cenę pomidorowej, kwota za zupę powala
  2. Strasznie ją wyzywali ze względu na wygląd. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda panna młoda ze zdjęcia
  3. Dramat rodziny, sanepid nagle przerwał pogrzeb. Zaczęły dziać się niebywale smutne sceny

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało pilną wiadomość

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, od jutra wchodzi w życie kolejne obostrzenie. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało niezwykle ważną wiadomość.

– Od jutra, 19 października – zmiana zasad funkcjonowania szkół ponadpodstawowych. W strefie żółtej – system mieszany, w strefie czerwonej – kształcenie na odległość – poinformował resort na Twitterze.

Jak przekazało Ministerstwo Edukacji, w obu strefach będą wyjątki dotyczące między innymi szkół specjalnych, szkół specjalnych w zespołach, internatów, szkół i placówek w kształceniu zawodowym i ustawicznym – w zakresie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Ministerstwo Edukacji Narodowej przekazało pilny komunikat. Zmiany wejdą w życie już 19 października.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spacer po lesie w czasie epidemii? Uwaga właściciele psów, TVP przekazało pilny komunikat, nie ma wątpliwości
  2. Wprowadzają stan wyjatkowy na 30 dni. Sytuacja za granicą wygląda coraz gorzej
  3. Olek nie żyje, miał tylko 14 lat. Udusił go rok starszy chłopak, byli zamknięci w jednym pokoju
  4. Jedna rzecz przeraża nawet ministra zdrowia. O wszystkim głośno powiedział
  5. Niespodziewane wiadomości o Bożym Narodzeniu w Polsce. Największe media w kraju podały informacje
  6. Prawdziwa gratka dla osób, które chcą powspominać czasy PRL. Kultowy produkt już niedługo ponownie dostępny w sprzedaży

źródło: Twitter, gov.pl

 

 

Poprzedni artykułTragedia w polskim mieście. Ksiądz zmarł na oczach wiernych, sprawował mszę świętą
Następny artykułTragiczna wiadomość sprzed chwili. Walczył do samego końca, niestety nie żyje „Z wielkim smutkiem ogłaszamy odejście”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.