Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważną informację dla wszystkich Polaków. Zdecydowano się nawet na stworzenie krótkiego nagrania obrazującego problemy, z którymi większość z nas, szczególnie w dobie epidemii codziennie się mierzy. Warto poznać jego treść. 

Ministerstwo Zdrowia postanowiło umieścić w sieci ważne wideo nawiązujące do naszego zdrowia. Resort zachęca, by dostosować się do proponowanych zaleceń, sprawa dotyczy jakości naszego życia, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii epidemii koronawirusa.

Ministerstwo Zdrowia – ważne wideo

Ministerstwo Zdrowia od dłuższego już czasu prowadzi bardzo ważną kampanię społeczną i uświadamiającą: Planuję długie życie. W związku z tym z ramienia resortu zdrowia pojawiają się kolejne ważne ogłoszenia i wytyczne. Tym razem chodzi o zdrowe nawyki, które uchronią nas przed otyłością, zapewnią zdrowie i witalność, będą budulcem odporności, na której szczególnie teraz bardzo nam zależy.

Ministerstwo przekonuje, że jeśli obostrzenia czy sytuacja epidemiczna krzyżują nam plany w dbaniu o siebie, nie ma powodu, by z nich rezygnować. We własnym domu także możemy zadbać o to, co jemy i czy się ruszamy:

-W czterech ścianach też możesz skutecznie dbać o zdrowie – zapewnia na swoim profilu na Twitterze Ministerstwo Zdrowia. 

  1. „Miał przyjechać do Polski”. Właśnie poinformowano o jego śmierci
  2. Zakpił z Kingi Dudy jak nigdy wcześniej. Jego słowa na pewno dotrą do Pałacu Prezydenckiego
  3. Uczestnik wybuczany przez widownię „The Voice of Poland”. Powiedział prawdę o Edycie Górniak

Sytuacja epidemiczna w Polsce

Dziś podano informację o 1934 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To mniej niż wczoraj czy przedwczoraj, gdzie liczba zachorowań utrzymywała się na poziomie 2000 tysięcy nowych przypadków.

Minister Zdrowia Adam Niedzielski podczas ostatniej konferencji prasowej w ministerstwie zapewniał, że sytuacja może nie ulec poprawie przez najbliższy czas, a liczba dziennych zachorowań będzie oscylować wokół 1500-2000 nowych przypadków. Znajdujemy się bowiem, zdaniem ministra w czasie eskalacji epidemii.

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?
  2. Wielki skandal w WHO. Nie mieści się w głowie. Prawda wyszła na jaw
  3. Potężny żywioł uderzył w Polskę. Łamie drzewa i zrywa dachy, TVP poinformowało o zagrożeniu
  4. Marta Kuligowska w nowe fryzurze. Dziennikarka zmieniła wizerunek, fani zachwyceni
  5. Gigantyczne zamiany w Kodeksie pracy. Od nowego roku wszystko ma się zmienić
  6. Zaczął pić sok z aloesu. Niewyobrażalne, jakich problemów się pozbył

Źródło: twitter.com

 

Poprzedni artykułPopularny kurort w czerwonej strefie. Potężne kary dla przechodniów za brak maseczki
Następny artykułLewandowska pokazała małą Klarę. Internauci patrzyli tylko na stopy dziewczynki, wybuchła wielka afera
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl