Ministerstwo Zdrowia na czas Wielkanocy wprowadza istotną zmianę, która będzie obowiązywała jedynie przez dwa dni. Ważne informacje pojawiły się na Twitterze urzędu administracji rządowej. 
 
W najbliższym czasie Polaków czeka istotna zmiana, która będzie miała miejsce podczas Świąt Wielkiej Nocy, a dokładniej w niedzielę oraz Poniedziałek Wielkanocny. Ministerstwo Zdrowia zamieściło oficjalny komunikat na popularnym medium społecznościowym. 
 
 
 
Ministerstwo Zdrowia zmienia raportowanie
 
11 kwietnia ministerstwo poinformowało na swoim Twitterze o istotnej zmianie, która będzie miała miejsce w Wielkanocną Niedzielę oraz poniedziałek. Okazuje się, że na czas świąt raportowanie dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce będzie odbywało się inaczej niż dotychczas. 
 
 
 
– W Wielkanocną Niedzielę i Poniedziałek przekażemy Państwu dane o nowych zachorowaniach jeden raz na dobę o godz. 17. Od wtorku wracamy do raportowania dwa razy na dobę – czytamy na Twitterze Ministerstwa Zdrowia. 
Zmiana raportu o koronawirusie
 
Raportowanie o koronawirusie w Polsce ma ulec zmianie 12 i 13 kwietnia. Użytkownicy medium społecznościowego Twitter wykazali się ogromnym zrozumieniem, a większość komentujących uznała, że zmiana w przekazywaniu danych mogłaby zagościć na stałe

– Dziękuję za informację. Zdecydowanie popieram głosy o utrzymaniu jednego raportu dziennie – pisze jeden z internautów.

– Takie rozwiązanie, czyli raportowanie co 24 h spokojnie by mogło pozostać na stałe – czytamy w kolejnym komentarzu, który zebrał sporą aprobatę wśród użytkowników Twittera. 

Czy Ministerstwo Zdrowia zdecyduje się na utrzymanie tej zmiany? Obecnie dane dotyczące liczby zakażonych COVID-19, ofiar śmiertelnych koronawirusa oraz ilości osób wyzdrowiałych w Polsce, podawane są dwa razy dziennie.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  2. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  3. Jak przebiega epidemia w Polsce względem innych krajów? Matematyk dokładnie wszystko pokazał, wnioski są jednoznaczne
  4. Zakupy z Carrefoura dostaniesz do domu w mniej niż godzinę. Za dostawę nic nie zapłacisz, tłumaczymy jak
  5. W ”M jak miłość” pojawi się nowa gwiazda. 28-letnia piękność nieźle namiesza w życiu jednego z bohaterów
  6. 22-latek minął komendę podczas spaceru. Zapłaci 30 tys. zł, zdumiewający incydent
Poprzedni artykułPrzewidział epidemię koronawirusa. Teraz zobaczył, ile ona potrwa, nie ma dobrych wieści
Następny artykułJest jeden sposób, by nie dostać mandatu i zobaczyć się z rodziną w święta. Można nawet zjeść razem śniadanie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.