Ministerstwo Zdrowia przekazało oficjalny komunikat, który dotyczy przede wszystkim osób starszych. Ze względu na wciąż rosnącą liczbę zakażeń koronawirusa, nastąpiły zmiany w obostrzeniach. Wszystkie osoby starsze powinny zapoznać się z tą informacją. 

Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zmianach, które dotyczą osób starszych. Odnośnik do znowelizowanych obostrzeń został opublikowany na Twitterze. Regulacje obowiązują już od 8 sierpnia. 

Ministerstwo zdrowia przekazało ważny komunikat 

W związku z rosnącą liczbą zakażeń na koronawirusa, Ministerstwo Zdrowia przekazało ważne informacje dla wszystkich Polaków. Chodzi zmiany w nowo wprowadzonych strefach: żółtej i czerwonej. Na oznaczonych przez władze obszarach obowiązują inne zasady niż w innych częściach kraju. 

Zostały zaostrzone restrykcje, w celu zahamowania wciąż rosnącej liczby chorych na COVID-19. Wśród nowych regulacji, znalazły się również te, które dotyczą seniorów. Chodzi o nowe zasady bezpieczeństwa wprowadzone w sanatoriach i punktach rehabilitacji uzdrowiskowej. 

  1. Kiedy goście wyszli, kelnerka spojrzała na napiwek. Kobieta natychmiast wybiegła za nimi z restauracji, tak szybko jak umiała
  2. Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, „szykuje rewolucję”

Nowe zasady dla seniorów 

Ministerstwo zdrowia przekazało nowe zasady dotyczące działania sanatoriów i ośrodków uzdrowiskowych. Do tej pory warunkiem korzystania ze wspomnianych ośrodków był negatywny wynik testu na koronawirusa. Obecnie w strefie czerwonej został wprowadzony zakaz korzystania ze wspomnianych obiektów, natomiast w strefie żółtej, wszystko zostaje bez zmian, czyli:

-Warunkiem rozpoczęcia rehabilitacji leczniczej jest negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2, z materiału pobranego w terminie nie wcześniejszym niż 6 dni przed terminem rozpoczęcia turnusu rehabilitacyjnego. Tak samo leczenie uzdrowiskowe, leczenie sanatoryjne dzieci – czytamy w komunikacie Ministerstwa Zdrowia. 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

Ministerstwo zdrowia
Fot. youtube.com/TVP Info

Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat, chodzi o osoby starsze. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
  2. Tragedia na oczach uczniów podstawówki. Wstrząsająca śmierć podczas lekcji online
  3. Afryka rozpada się kawałek po kawałku. W jej miejscu ma powstać kolejny ocean
  4. Wielki sekret Margaret ujawniony. Padły bardzo bezpośrednie słowa, przesadziła?
  5. Odstrasza mszyce nietypowym specyfikiem. Niektórzy nie wiedza o jego istnieniu, a jest pod ręką

Źródło: twitter.com 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułDramatyczna wiadomość właśnie dotarła do mediów. Tragicznie zmarł wspaniały Polak, miał 34 lata
Następny artykułCo naprawdę dzieje się z Agatą Dudą? Sytuacja trwa od zeszłego czwartku
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.