Ministerstwo zdrowia zabrało głos w sprawie nadchodzącego roku szkolnego. Przekazane informacje są niewątpliwie bardzo przydatne w kwestii przygotowania dzieci do szkoły. Rodzice byli bardzo zniecierpliwieni i czekali na rozwój sytuacji. Bezpieczeństwo ich pociech stanowi priorytet. Najczęściej zadawane pytania doczekały się odpowiedzi MZ.

Ministerstwo zdrowia wydało stosowne oświadczenia przed nadchodzącym wielkimi krokami rokiem szkolnym. Dzieci do dziś nie mogły być pewne swojej przyszłości. Rodzice odetchnęli z ulgą po przeczytanych informacjach. 

Ministerstwo zdrowia przerywa milczenie

Kilka godzin temu na oficjalnym koncie ministerstwa zdrowia na Twitterze pojawił się post, który niewątpliwie wywołał uśmiech na twarzy wielu ludzi. Rodzice przygotowują swoje pociechy do rozpoczęcia roku szkolnego, jednak do dziś nie mogli być pewni ich bezpieczeństwa.

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gov.pl stworzone zostało specjalne Q&A mające na celu poinformowanie rodziców o procedurach wdrożonych w sprawie potencjalnych zakażeń w szkołach. Ministerstwo zdrowia tym ruchem uspokoiło wiele rodzin.

  1. Wiemy, co z rozpoczęciem roku szkolnego. Minister edukacji właśnie powiedział prawdę
  2. Lekarze chcieli odłączyć 27-latka od aparatury podtrzymującej życie. Nieoczekiwanie ojciec chłopaka wyciągnął broń

Jakie procedury zostały wdrożone?

W przeprowadzonym Q&A poinformowano m.in. o tym kto zawiadamia o zagrożeniach w szkołach, przez kogo zostają przekazane informacje o zakażeniu ucznia do dyrektora, czy też, w jaki sposób dyrektor ma odróżnić COVID-19 od zwykłej grypy? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie na stronie gov.pl w zakładce „Aktualności” i Q&A. 

Poza wytoczonymi informacjami w sprawie zachowań dyrektora mogliśmy przeczytać o ewentualnych zawieszeniach zajęć w przypadku zakażenia lub czy nauczyciele będący na kwarantannie mogą prowadzić zajęcia.

Bez wątpienia Ministerstwo zdrowia wykonało kawał dobrej pracy.

Ministerstwo zdrowia za pośrednictwem Twittera przekazuje informacje w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Marek Sawicki
  2. Kuriozalne pytanie w „Milionerach” za 250 tysięcy złotych. Ciężko uwierzyć, że padło na wizji
  3. Andrzej Duda podjął decyzję. Polskę obiegła ważna wiadomość
  4. Oficjalnie, Kinga Rusin odchodzi z ”Dzień dobry TVN”. Ujawniła powód
  5. Nagłe oświadczenie ministra edukacji. Dariusz Piontkowski ujawnił prawdę
  6. Sekretna receptura na surówkę Colesław już krąży po sieci. Niespodziewane, co trzeba zrobić, żeby smakowała cudownie

Źródło: gov.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułTomasz Kammel pokazał stare zdjęcie Anny Lewandowskiej. Fani nie mogą uwierzyć, prawda wyszła na jaw
Następny artykułNowy, niebezpieczny trend w randkowaniu. Kobiety nie zdają sobie sprawy, o co naprawdę chodzi facetom
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl