Ministerstwo zdrowia wydało pilny komunikat dotyczący wszystkich Polaków. Walka z epidemią koronawirusa trwa, jednak szpitale i placówki medyczne pomału wracają do pracy. Nadal możemy przyczynić się do usprawnienia pracy lekarzy, a nawet uratować ludzkie życie.

Ministerstwo zdrowia apeluje, by w czasie epidemii koronawirusa nie rezygnować z pomagania sobie nawzajem. Komunikat, jaki wydano, dotyczy oddawania krwi. To właśnie teraz szpitale i przychodnie wracają do realizowania przełożonych zabiegów i operacji. Możemy komuś uratować życie.

Ministerstwo zdrowia: pilny komunikat

W komunikacie ministerstwa czytamy, że każdy, kto może pomóc i oddać krew powinien to zrobić. Stacje krwiodawstwa mają zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa, możemy spokojnie wybrać się i oddać krew, która ratuje życie.

Ministerstwo przypomina, że właśnie teraz ponownie ruszają planowane już wcześniej zabiegi i operacje. Krew może uratować ludzkie życie – to rzecz, której nie da się wyprodukować. Oddawanie krwi nawet w czasie epidemii jest bezpieczne.

  1. Michał Wiśniewski pokazał nową żonę. Nikt nie spodziewał się zobaczyć jej w podobnych okolicznościach
  2. Zamiast do lodówki lub zamrażarki, włóż koperek do słoika. Powód zachwyca, już nigdy nie zrobisz inaczej
  3. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Gratulacje płyną z całej Polski, jej życie bardzo się zmieni

Krew – niezastąpiony lek

W dzisiejszych czasach wiele substancji jesteśmy w stanie wytworzyć sztucznie. Dzięki ciągłej pracy lekarzy i naukowców, na rynku pojawiają się kolejne leki, które ratują życie. Jednak krwi nie da się wyprodukować, żaden sztuczny sposób nie istnieje.

Krew ratuje życie, dostarcza krwinek i składników, które umożliwiają regenerację i normalne funkcjonowanie organizmu. GOV zapewnia, że oddawanie krwi podczas epidemii jest w pełni bezpieczne. Obowiązują dodatkowe procedury, a każde stanowisko do oddawania krwi przez dawcę jest dezynfekowane.

To nie jedyny ważny komunikat ministerstwa w ostatnim czasie. Wystosowano pilny apel dotyczący ochrony zdrowia przed koronawirusem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Jest fatalnie”. Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
  2. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
  3. Po wyborach Małgorzata Rozenek podjęła decyzję. Zacznie się już od września, ”zrobię wszystko, żeby walczyć”
  4. Ile zarabia prezydent? Wiemy, jakie kwoty wpływały na konto Andrzeja Dudy w 2019
  5. Polsat właśnie przekazał zatrważającą wiadomość. Wszyscy Polacy powinni się z nią zapoznać
  6. Podliczono głosy z 99% komisji. Kolejna zadziwiająca zmiana w wynikach wyborów, nie wszyscy są zadowoleni

 

Poprzedni artykułWoda ryżowa na włosy – jak działa i jakie daje efekty?
Następny artykułIzabela Janachowska pokazała zdjęcia z chrztu. Mały Christopher zachwycił fanów
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.