Miodowe lata to serial, który mimo upływu lat nadal jest uwielbiany przez Polaków, a stacje telewizyjne chętnie emitują kultową produkcję. W rolach głównych widzieliśmy nie tylko Cezarego Żaka czy Artura Barcisia, ale też Dorotę Chotecką, która wcielała się w Danutę Norek oraz Agnieszkę Pilaszewską i Katarzynę Żak, które wcielały się w Alinę Krawczyk.

Pierwszy odcinek Miodowych lat widzowie mogli zobaczyć w 1998 roku. Mimo że od emisji ostatniego odcinka minęło już 17 lat, serial nie traci na popularności. Swój ogromny sukces zawdzięcza także uroczej żonie głównego bohatera – Alinie. W postać wcielały się dwie aktorki, najpierw była to Agnieszka Pilaszewska, w 2001 roku jednak pożegnała się z produkcją, a zastąpiła ją Katarzyna Żak. Którą z nich woleliście oglądać u boku pomysłowego Karola?

Poprzedni artykułWielka Brytania: rząd grozi powrotem lockdownu. Tysiące osób na plaży, niebezpieczne incydenty i interwencja policji
Następny artykułPilne ostrzeżenie sanepidu. Zakażona woda, może zawierać substancje toksyczne
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.