Miss Polski została brutalnie zamordowana przez psychofana 27 sierpnia 1996 roku. Była piękną kobietą, osiągała ogromne sukcesy i wzbudzała zainteresowanie mężczyzn. Niestety, jeden z nich nie wyobrażał sobie bez niej życia, choć nigdy nie okazywała zainteresowania jego osobą. Historia Agnieszki Kotlarskiej do dziś budzi grozę.

Agnieszka Kotlarska miała przed sobą wielką karierę. Została pierwszą Polką, która zwyciężyła w konkursie Miss International, branża stała przed nią otworem. Założyła rodzinę i mogła mieć piękne życie. Niestety, jeszcze w liceum zakochał się w niej chłopak, który później odebrał jej życie. Od jej śmierci niedawno minęły 23 lata.

Miss Polski zamordowana

Agnieszka Kotlarska pochodziła z Wrocławia, tam też chodziła do szkoły i kończyła studia. W liceum wpadła w oko koledze ze szkoły. Był synem jednej z nauczycielek, wysoki, inteligentny i całkiem dobrze zbudowany. Początkująca modelka nie była nim jednak zainteresowana i odmawiała wszelkich spotkań. Chłopak jednak nie odpuszczał.

miss
Fot.: wikipedia.org

Uroda Agnieszki nie dawała spokoju uczniowi. Zachowywał się coraz dziwniej, pisał bajki na jej temat, wyczekiwał pod szkołą i wydzwaniał. Nie przyjmował żadnej odmowy, nie rozumiał, że dziewczyna nie chce się z nim spotykać. Gdy zaczęła współpracę z agencją modelek, śledził każdy jej krok, przeglądał gazety, w których się pojawiała. Znał każdą informację z jej życia. Dowiedział się, kiedy wróciła do kraju.

Jak zginęła Agnieszka Kotlarska?

Agnieszka Kotlarska zginęła od ugodzenia nożem. Wszyscy byli przekonani, że pięknej miss nic nie grozi. Czasy liceum dawno minęły, a ona zapomniała o szkole, robiąc wielką karierę i stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Dramat rozegrał się niedługo po tym, jak wróciła z mężem ze Stanów Zjednoczonych.

miss
Fot.: wikipedia.org

Podczas ataku ucierpiał także ukochany gwiazdy, ale jemu udało się przeżyć. Miss osierociła 2,5-letnią wówczas córkę. Jej morderca trafił do więzienia na 15 lat, siedem lat temu wyszedł na wolność. Śmierć Agnieszki Kotlarskiej wywołała dyskusję na temat stalkingu i prześladowania sławnych osób, nie tylko w Polsce, ale też na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Dom Doroty Szelągowskiej. Mamy zdjęcia całego wnętrza, jest bardzo luksusowe FOTO
  3. Matka i córki zginęły w pożarze kamienicy w Inowrocławiu. Tata: „Córeczki umarły na moich rękach”
  4. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba”
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułDom Doroty Szelągowskiej. Mamy zdjęcia całego wnętrza, jest bardzo luksusowe FOTO
Następny artykułAlimenty i 500+ starczą jej na dobre życie „Nie pracuję, bo nie muszę”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.