Cała Polska zwróciła uwagę na Nowy Sącz, gdzie odbywały się wybory Miss Polski 2022. Na scenie zachwycały również prowadzące: Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Panie wybrały zjawiskowe kreacje na ten wieczór.

Amfiteatr od trzech dni skupiał na sobie uwagę ze względu na organizowane konkursy piękności: Miss Supranational 2022, Mister Supranational 2022 oraz Miss Polski 2022. Publiczność mogła oglądać prawdziwe piękności nie tylko z naszego kraju, ale również najbardziej odległych zakątków świata.

Za organizację konkursów odpowiadał Polsat i to właśnie gwiazdy tej stacji wcieliły się w role prowadzących show. Na scenie nie zabrakło znanych nazwisk takich jak m.in.: Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. Ostatnie z wymienionych zachwyciły widzów kreacjami.

Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska skradły show podczas wyborów Miss Polski 2022

Amfiteatr w Nowym Sączu wypełnił się 24. kandydatkami z całej Polski, które marzyły o zdobyciu tytułu najpiękniejszej oraz założeniu wymarzonej korony. Na uroczystości nie mogło zabraknąć Agaty Wdowiak, która przez cały rok z dumą nazywano Miss Polski.

Publiczność miała jednak problem ze skupieniem wzroku na pięknych uczestniczkach, a to wszystko za sprawą prowadzących. Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska pojawiły się na konkursie w zjawiskowych kreacjach, które przyciągały wzrok.

Prezenterki postawiły na błyszczące stylizacje w kolorze srebra. Obie eksponowały na scenie szczupłe figury. Izabela Janachowska podkreśliła talię, wybierając komplet z odciętym topem, a Ilona Krawczyńska zdecydowała się na nowoczesny kombinezon.

Prezenterki ochoczo relacjonowały kulisy wydarzenia w swoich mediach społecznościowych. Wraz z widzami trzymały kciuki za każdą z urodziwych uczestniczek.

Grono eksperckie z pewnością miało problem z odróżnieniem ich od kandydatek na Miss Polski 2022. Po wielu emocjach związanych z wyborem najpiękniejszej Polki stacja telewizyjna może pękać z dumy, mając takie prezenterki.

Izabella Janachowska
Fragment relacji Izabeli Janachowskiej na Instagramie (instagram.com/izabelajanachowska/)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Izabela Janachowska poznała męża, gdy miała 25 lat, a on 53. Zdradziła sekret udanego małżeństwa
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki