Dziś na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawił się komunikat informujący o końcu słynnego show dziennikarza, emitowanego na antenie TVN już od ponad 20 lat. Fani zarówno programu, jak i Kuby szczerze zmartwili się tą wiadomością, teraz w sprawie zabrał głos Edward Miszczak. 

Edward Miszczak zabrał głos ws. rzekomego końca programu Wojewódzkiego: „To jakaś totalna głupota”.  

Edward Miszczak komentuje „koniec” programy Wojewódzkiego 

Kuba Wojewódzki swoim porannym komunikatem zasmucił dziś wszystkich swoich fanów. Dziennikarz poinformował, że program „Kuba Wojewódzki”, który prowadził przez ponad 20 lat, znika z ekranów, ale czy na poważnie? 

-W związku z nagłym, aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych — napisał dziś rano „król” TVNu. 

Wiele wskazuje na to, że prezenter zrobił sobie ze wszystkich żarty. Dyrektor programowy TVN zabrał głos w tej sprawie w rozmowie z press.pl: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To jakaś totalna głupota. O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy. To są słynne prowokacje Kuby – wyznał Miszczak.

Co zatem na celu miał Kuba Wojewódzki, publikując swój poranny komunikat? Dziennikarz jeszcze nie odniósł się do słów Miszczaka. Pozostało nam czekać. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Kolejny po Beacie P. legendarny polski gwiazdor w tarapatach. Zajmuje się nim prokuratura 

Źródło: press.pl, jastrzabpost.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.