Mleko, które zakupiła kobieta w jednym z supermarketów, wywołało u niej odruch wymiotny. To, co zobaczyła przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Pomimo usilnych starań, nawet producent nie potrafił wytłumaczyć, jak doszło do tego nieprawdopodobnego przypadku. Czym może być sznureczek wystający z kartonu? Oczywiście… ogonkiem martwej myszy.

Kobieta, która dokonała nieprawdopodobnego odkrycia, niemalże natychmiast poinformowała o tym producenta oraz pobliski sanepid. Przedstawiciel, który przybył do jej mieszkania, nie do końca wierzył w opowieści, które usłyszał z jej ust. Kiedy zajście ujrzało światło dzienne, konsumenci czuli nieprawdopodobne obrzydzenie i strach. Kto wie, może następnym razem to samo przydarzy się im…?

Melko z niespodzianką 

Pani Joanna z Piesek pod Międzyrzeczem nieprawdopodobną historię, której doświadczyła na własnej skórze, natychmiast opisała w sieci. Pewnego ranka, tuż przed godziną siódmą, nalewała mleko do rondelka, aby zaserwować je swoim trzem kociakom. W pewnym momencie zauważyła, że z kartonu wystaje coś, co do złudzenia przypomina sznureczek. Pomimo usilnych prób nie dało się go wyciągnąć. Kiedy chwyciła za nóż i rozcięła kartonowe pudełko… prawie straciła przytomność.

– Za chwilę miałam mleko dolać do swej kawy – relacjonowała pani Joanna jak czytamy w SE.

Okazało się, że tajemniczy sznureczek w rzeczywistości jest ogonkiem martwej myszy. Z kolei w kartoniku pływały ich aż dwie. Niezwłocznie poinformowała o tym producenta oraz pobliski sanepid w Międzyrzeczu.

Czy takie zajście da się logicznie wytłumaczyć?

Pomimo usilnych prób, producent nie potrafił wyjaśnić nieprawdopodobnego zajścia. Stwierdził nawet, że takie zjawiska nigdy nie mają miejsca w prawdziwym życiu.

– Zasugerował, że myszki mogły dostać się do kartonu już po otwarciu w domu – dodała oburzona. 

Jak przyznaje, sama nie zamierza domagać się żadnego zadośćuczynienia od firmy produkującej mleko. Zaistniałą sytuację nagłośniła ku przestrodze innych konsumentów. Traumatyczne odkrycie nauczyło ją, aby już zawsze sięgać po mleko butelkowane. Podobnego widoku prawdopodobnie nie zniosłaby po raz kolejny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mleko
se.pl

Mleko miało w środku dwie niespodzianki

mleko
se.pl

Znalezisko wprawiło ją w osłupienie. Już nigdy nie kupi mleka w kartonie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
  4. Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
  5. Matka wyprowadziła się z domu. Zostawiła w nim swoją roczną córeczkę, wróciła po nią po 10 latach
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
Poprzedni artykułLew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
Następny artykułByła przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.