W ostatnich latach Magdalena Lamparska jest zdecydowanie na fali wznoszącej, jeśli chodzi o jej karierę. Podobnie może zresztą powiedzieć o swojej rodzinie, bo ta niedługo się powiększy. Aktorka jest w ciąży, ale niestety w związku z nią spotkała ją pewna przykrość.

Sytuacja miała miejsce w komunikacji miejskiej. Aktorka o wszystkim napisała w mediach społecznościowych. Dostała mnóstwo odpowiedzi od kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji.

Magdalena Lamparska i jej ciążowe problemy

Co więc spotkało aktorkę? Ta wsiadła do przepełnionego tramwaju i pomimo ewidentnego, ciążowego brzucha nie ustąpiono jej miejsca. Jak wytłumaczyła aktorka, nie chciała się o to dopraszać, ponieważ nie czułaby się wtedy komfortowo. Niemniej, stała nad młodymi, wysportowanymi dziewczynami, co można było stwierdzić po rakiecie tenisowej jednej z nich, a żadna nie wstała, by oddać jej swoje miejsce.

Aktorka jeszcze jadąc tramwajem, postanowiła wylać swoją frustrację w mediach społecznościowych. Zaznaczyła, że ona, będąc w wieku tych dziewczyn, bez namysłu wstawała, by ustąpić miejsca starszym lub kobietom w ciąży. Dla niej był to w zasadzie odruch.

Zainteresowana opinią swoich fanek, zapytała je, co sądzą o całej sytuacji. W zamian otrzymała multum odpowiedzi od kobiet, które nie raz znalazły się nawet w gorszych sytuacjach, a nie ustąpiono im miejsca. Magdalena Lamparska postanowiła więc w osobnym poście zwrócić uwagę na problem niewidocznych kobiet w ciąży. Te są bowiem za sam fakt noszenia dziecka chwalone, ale gdy przychodzi co do czego, społeczeństwo raczej im nie pomaga.

Magdalena Lamparska i jej ostatnie sukcesy

Niewykluczone, że gdyby Magdalena Lamparska wsiadła do tramwaju w innym kraju, to ktoś rozpoznałby ją i faktycznie ustąpił miejsca. Dlaczego? W ostatnim czasie aktorka zyskała bowiem ogromną, zagraniczną popularność. Wszystko za sprawą dwóch filmów, w których niedawno wystąpiła.

Zagrała bowiem w „365 dni: Ten dzień” oraz w „Poskromieniu Złośnicy”. Obydwie te produkcje był w pewnym momencie najchętniej oglądanymi filmami w serwisie Netflix w różnych krajach świata. Wspomniany erotyk osiągnął pierwsze miejsce w aż 74 państwach! Nie ma więc wątpliwości, że twarz Lamaparskiej jest kojarzona także poza Polską. Kto wie, może gdzie indziej potraktowano by ją należycie?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Adama Małysza w ciąży? Wpis żony skoczka rozwiewa wątpliwości
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Źródło: Plejada

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl