Młode wilki to film, który zapisał się złotymi zgłoskami w świadomości wielu widzów! Przygody szalonej grupy były jedną z najpopularniejszych produkcji lat dziewięćdziesiątych i otworzyły wrota do kariery wielu aktorom. Niestety nie wszystkim było dane osiągnąć sukces. Aktor kultowego filmu miał dopuścić się śmiertelnego pobicia… własnej matki. Wyszedł na wolność po dwóch latach. Co dokładnie się stało?

Zanim Piotr Preniasz-Struś pojawił się w filmie Młode wilki, miał już na swoim koncie kilka produkcji telewizyjnych. Mogliśmy go podziwiać w filmowej produkcji Żegnaj, Rockefeller, jednak dopiero rola gangstera Kobry wyniosła go na szczyt. Wydawać by się mogło, że jego kariera rozwinie się w zabójczym tempie, jednak w jego życiu nie obyło się bez dramatycznych przeżyć. Podobno mężczyzna dopuścił się straszliwej zbrodni.

Młode wilki pełne sekretów

W 2006 roku cały kraj obiegła wiadomość, która wstrząsnęła opinią publiczną. Piotr Preniasz-Struś pod wpływem alkoholu miał śmiertelnie pobić własną matkę. Został skazany przez olsztyński sąd na dwa lata pozbawienia wolności. Jak mogło dojść do tak brutalnego zdarzenia?

Sąd oskarżył mężczyznę o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad własną matką, które doprowadziło do jej zgonu. Mężczyzna w sierpniu 2006 roku pojawił się w rodzinnej miejscowości, w Węgorzewie, ze względu na pogrzeb ojca. Miał pomóc matce w załatwieniu formalności związanych z uroczystościami pogrzebowymi. Mężczyzna miał stosować przemoc fizyczną i psychiczną wobec matki, co doprowadziło do jej śmierci. Główną przyczyną miała być kłótnia matki i syna o podział majątku. Wzburzony mężczyzna skatował kobietę na śmierć.

Brutalna zbrodnia

Chociaż mężczyźnie groziło nawet do dwunastu lat pozbawienia wolności, nie otrzymał tak wysokiej kary. Przed wyrokiem uchronił go lekarz, który zdiagnozował u niego chorobę alkoholową. W ostateczności w areszcie przebywał tylko dwa lata.

– Sąd przyjął, że w czasie objętym aktem oskarżenia, tj. od 1 do 31 sierpnia 2006 roku, gdy aktor psychicznie i fizycznie znęcał się nad matką Teresą, miał on ograniczoną zdolność kierowania swoim postępowaniem – możemy przeczytać w artykule opublikowanym w Gazeta.pl.

Olsztyński sąd uznał za okoliczność łagodzącą fakt, że mężczyzna zmagał się z długotrwałą chorobą alkoholową, a ponadto dorastał w rodzinie alkoholików.

Aktor wyszedł na wolność w 2008 roku. Jego kariera nie rozwinęła się tak, jak można by przypuszczać. Ostatni raz pojawił się na szklanym ekranie w 2011 roku w serialu Aida.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

młode wilki
filmpolski.pl

Młode wilki to film, który wzbudzał wielkie emocje wśród widzów.

młode wilki
filmpolski.pl

Oglądaliście ten filmowy klasyk? 🙂

młode wilki
filmpolski.pl

W filmie Młode wilki pojawiła się cała plejada gwiazd.

młode wilki
zdjęcie z dziennika ”Fakt”

Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Przetakiewicz – WZROST, WIEK, MĄŻ, SYNOWIE
  2. Kinga Duda ma tylko 24 lata, a na koncie już wiele sukcesów. Jej CV zwala z nóg!
  3. Tomasz Kammel z partnerką. Gwiazdor TVP pokazał się w towarzystwie nowej szatynki i jej córki
  4. Edyta Herbuś – PIOTR BUKOWIECKI, WIEK, WZROST, PARTNER, WŁOSY, WAGA
  5. Przystojny piłkarz zaręczył się ze swoją znaną ukochaną! Gdy zobaczycie ten OGROMNY diament, zdębiejecie

źródło: fakt.pl, wiadomosci.wp.pl, gazeta.pl