Młody Papież 2 to kontynuacja kultowej produkcji HBO. Fani serialu są zachwyceni! Reżyser Paolo Sorrentino ponownie nas zaskoczy, odkrywając ciemne strony kościoła oraz tajemnice prosto z papieskiego gabinetu. Do obsady dołączy niesamowity John Malkovich. Kogo zagra?

Wiele osób obawiało się, że w kolejnym sezonie nie zobaczymy już Jude’a Lawa. Bez obaw! Oficjalne zdjęcie, promujące serial, wskazuje, że jego kunszt aktorski wciąż będzie zadziwiał, wzruszał i szokował. Ponadto, na ekranie ukaże się jeszcze jedna, znacząca postać, grana przez jednego z największych światowych artystów! Chodzi o Johna Malkovicha! Jego rola okaże się kluczowa…

Młody Papież 2. Tego nie możecie przegapić!

Czego możemy się spodziewać? 

Nowy Papież (The New Pope) to oficjalny tytuł, jaki ma nosić serial. Jego formuła pozostanie niezmieniona- sezon będzie składał się z ośmiu odcinków, za którego reżyserię będą odpowiadali Paolo Sorrentino, Umberto Cantarello i Stefano Bises. 

Aktorstwo na najwyższym poziomie!

W tej serii boku Jude’a Lawa ujrzymy… Johna Malkovicha, znanego z takich filmów jak Tajne przez poufne, czy Być jak John Malkovich. Patrząc na plakat, nietrudno się domyślić, że to właśnie on zagra tytułowego „nowego” papieża! To niezwykła i przewrotna wiadomość dla wszystkich fanów!

Kiedy premiera Młodego papieża 2? Kiedy premiera Nowy Papież?

Niestety, fani muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż Młody papież 2 ukaże się na ekranach dopiero pod koniec tego roku. Emitowany przez HBO serial z pewnością nas zaskoczy, nie tylko znakomitą fabułą, ale i pierwszoligowymi aktorami! Czy wy też już nie możecie się doczekać? 

Młody papież/Nowy papież oficjalne zdjęcie: 

Młody papież 2
instagram.com jude.law1

„Młody Papież” to emitowany od 2016 roku serial, który skradł serca milionów widzów na całym świecie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Lewandowska w ciąży?! Komentarz gwiazdy nie pozostawił wątpliwości
Następny artykułJoanna Kulig. Od „Szansy na sukces” do Hollywood, historia niebywałej kariery
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.