Mocny drink jest nieodłącznym elementem weekendowej zabawy. Najlepiej, żeby był nie tylko naładowany procentami, ale i pozwalał szaleć przez całą noc. Okazuje się, że taki drink istnieje.

Drink, który bije rekordy popularności wśród młodych ludzi, którzy bawią się w klubach w każdy weekend, jest jednocześnie najbardziej niebezpiecznym. O jaki drink chodzi?

Najmocniejszy drink na świecie?

Chodzi oczywiście o wódkę zmieszaną z energy drinkiem. Wódka znana ze swojej mocy, szybko pomoże nam wejść w stan upojenia, natomiast energy drink nie pozwoli nam zasnąć, doda nam skrzydeł, dzięki którym będziemy mogli bawić się całą noc. Brzmi jak idealne połączenie?

Wódka i redbull, niebezpieczny, ale mocny drink.

Gdybyśmy żyli w idealnym świecie, wspomniany przez nas mocny drink, wódka i redbull byłby zupełnie bezpieczny. Niestety, nie żyjemy w idealnym świecie, a wspomniany drink nie jest aż tak wspaniały, jak się nam wydaje. Popularną imprezową mieszanką zainteresowali się naukowcy. Do zbiornika pełnego ryb wlali mieszankę wódki i energy drinka, po czym obserwowali zachowanie ryb. Okazało się, że ryby „skażone” mieszanką były mniej skore do komunikowania się z innymi rybami, a także stały się bardziej lekkomyslne — podpływały bardzo blisko fałszywych drapieżników, które badacze umieścili w wodzie.

Nie trudno sobie wytłumaczyć, co połączenie wódki z energy drinkiem może zrobić z człowiekiem. Podobne badania wykonano na grupie pełnoletnich ochotników. Eksperyment wykazał, że dodanie do wódki energy drinka sprawia, że jesteśmy bardziej skłonni do ryzykownych zachowań. Ponadto, tauryna zawarta w energy drinkach w połączeniu z wódką może maksymalizować negatywne efekty spożywania alkoholu.

Ten mocny drink, wódka i energy drink, wywołuje atak serca.

Przeciętny energy drink zawiera od 40 do 240 mg kofeiny. Poza utrzymaniem świadomości, mocny drink z redbullem czy innym Tigerem odpowiedzialny jest za nieregularne bicie serca, drgawki, a w skrajnych przypadkach może skończyć się atakiem serca.

Zachęcamy, żebyście pili rozważnie, a jeśli możecie, żeby mocny drink był suto podlany wodą. A wy co myślicie o mieszance wódki i energy drinka? Piliście to?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaka liczba partnerów „do łóżka” jest odpowiednia?
  2. Horoskop na rok szkolny 2018/2019. Ciekawe znajomości, nowa miłość, a może porażki?
  3. Ostre filmy, których nie można oglądać z rodzicami

źródło: playboy.pl, addictioncampusses.com