Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mocny komentarz syna Krawczyka. ,,Nie pozwolę obrażać mojej rodziny”
Marta Kulik
Marta Kulik 11.06.2021 09:50

Mocny komentarz syna Krawczyka. ,,Nie pozwolę obrażać mojej rodziny”

syn
fot. Youtube.com / kadr z programu Uwaga! TVN / Syn Krzysztofa Krawczyka bez spadku po ojcu. „Na żadne miliony nie licz” (UWAGA! TVN)

W całej Polsce wciąż głośno jest o synu Krzysztofa Krawczyka. Po jego występie w Uwadze TVN głos zabiera coraz więcej osób. Po ostatnich słowach Andrzeja Kosmali Krawczyk Junior nie wytrzymał.

Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcowstwa – czytamy.

Syn Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Igor Krawczyk odniósł się do treści, SMS-a którego menedżer zmarłego artysty miał napisać do Mariana Lichtmana.

– Nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia.To będzie sensacja.Naprawdę tego pragniesz?” Krzysiek w grobie się przewraca!!! – pisał członek Trubadurów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obok tych słów nie mógł przejść obojętnie syn artysty. Na jego Facebooku pojawił się bardzo mocny wpis:

– Próbuje Pan mi odciąć wszystkie środki do życia ,robiąc to w haniebny sposób. Zarobił Pan miliony na moim ojcu. Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem że jest Pan niezadowolony że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny – czytamy dalej.

Myślicie, że bliskim piosenkarza uda się w końcu pojednać?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook

Tagi: krawczyk syn