W całej Polsce wciąż głośno jest o synu Krzysztofa Krawczyka. Po jego występie w Uwadze TVN głos zabiera coraz więcej osób. Po ostatnich słowach Andrzeja Kosmali Krawczyk Junior nie wytrzymał.

Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcowstwa – czytamy.

Syn Krzysztofa Krawczyka 

Krzysztof Igor Krawczyk odniósł się do treści, SMS-a którego menedżer zmarłego artysty miał napisać do Mariana Lichtmana. 

– Nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: „A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia.To będzie sensacja.Naprawdę tego pragniesz?” Krzysiek w grobie się przewraca!!! – pisał członek Trubadurów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Obok tych słów nie mógł przejść obojętnie syn artysty. Na jego Facebooku pojawił się bardzo mocny wpis:

– Próbuje Pan mi odciąć wszystkie środki do życia ,robiąc to w haniebny sposób. Zarobił Pan miliony na moim ojcu. Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem że jest Pan niezadowolony że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny – czytamy dalej.

Myślicie, że bliskim piosenkarza uda się w końcu pojednać?

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.