Pamiętacie kultowego Ridga Forrestera z serialu Moda na sukces? Ten przystojniak nie tylko łamał kobiecie serca w serialu, to samo działo się przed telewizorami. Jesteśmy pewni, że na świecie chodzi tysiące kobie, dla których Ridge był bóstwem. Ten pan już tak nie wygląda 😉

Serial Moda na Sukces to kultowy serial, który swoją premierę miał w stacji CBS 23 marca 1987 roku (!!). Licencję do emitowania serialu wykupiło prawie 100 krajów na całym świecie!

Moda na sukces trafiła nawet do Księgi Rekordów Guinnessa. Serial w 2008 roku był oglądany przez prawie 27 milionów ludzi na całym świecie!

Najważniejsza w całym serialu była niezwykła obsada. Widzowie przez ponad 30 lat przyzwyczaili się do głównych bohaterów i nie wyobrażają sobie już życia bez twarzy, które tak dobrze znają.

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych twarzy serialu była postać Ridga Forrestera, którego gra przez dziesiątki lat Ronn Moss. Jeżeli pamiętacie tego przystojniaka, to zdjęcia, które zaraz zobaczycie, mogą was zaskoczyć.

Moda na Sukces. Słynny Ridge Forrester już tak nie wygląda

Serialowy Ridga Forrestera, którego grał Ronn Moss, kończy 65 lat! Jako dojrzały mężczyzna, nie przypomina już młodego mężczyzny, którego twarz na pewno macie przed oczami.

Ronn Moss jest jak wino. Wygląda wyjątkowo dostojnie w swoim dojrzałym wieku i można być pewnym, że jest w stanie złamać jeszcze niejedno damskie serce 😉

Moss nie zmienił się aż tak mocno i dalej bardzo o siebie dba. Jak sam zdradza udaje się mu utrzymać doskonałą formę dzięki ćwiczeniom fizycznym oraz zdrowej, zbilansowanej diecie.

Niektórzy fani serialu, którzy wiernie obserwują gwiazdora serialu Moda na Sukces, uważają jednak, że mężczyzna pomaga sobie nieco medycyną estetyczną. Według nich to właśnie spowodowało, że Ronn prawie w ogóle się nie zmienił!

Jeżeli doniesienia są prawdą, gratulujemy umiaru i zazdrościmy lekarza, który potrafi zrobić coś takiego 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler pokazała pasierba. Podobny do Waldemara?
  2. Kim jest Małgorzata Ohme, prowadząca Big Brother? Widzowie ją pokochali
  3. Patricia Kazadi była w toksycznym związku? „To nie było dla mnie dobre miejsce
Moda na sukces
instagram.com
1
2
3
4
Poprzedni artykułMichał Szpak na koncercie przeżył chwilę grozy. „Nie wiedziałem, czy zginę dzisiaj, czy jednak nie”
Następny artykułMaryla Rodowicz poddała się operacji plastycznej? Znajoma gwiazdy zdradziła szczegóły