Modelka, a zarazem Miss zmarła w wieku 32 lat. Młoda kobieta była uznawana za jedną z piękniejszych na świecie, a jej tragiczna śmierć odbiła się echem po całym świecie. Co się stało i czy można było uniknąć tragedii?

Ta modelka wzbudzała naprawdę ogromne zainteresowanie. Jej olśniewający wygląd sprawiał, że bez problemu wygrywała wiele konkursów piękności. Niestety, pech chciał, że odeszła zbyt wcześnie.

Modelka zginęła w wypadku 

Zanib Naveed, zwyciężczyni Miss Pakistanu, zmarła w zeszły weekend w wieku 32 lat. Według oficjalnej wypowiedzi policji, w tamtej chwili jechała nowym mercedesem przez ostre zakręty. Kiedy próbowała przejechać łuk, uderzyła w krawężnik. Pojazd przewrócił się, a modelka wypadła ze swojego miejsca. Kobieta zmarła na miejscu, o godzinie 23:40. 

W wypadku nie uczestniczyły żadne inne osoby, a kobieta jechała w samochodzie sama. Według dochodzenia policji modelka nie była pod wpływem żadnych substancji odurzających. 

Kim była Zanib Naveed?

Zanib Naveed była modelką, która równocześnie zdobyła tytuł Miss Pakistanu w 2012 roku. Wystartowała również w konkursie Miss Świata, jednak tam nie stanęła na podium. Jej wypadek był tak niespodziewany, że fani do dziś nie mogą w to uwierzyć. 

Osoby, które znały Zanib starają się zrobić wszystko, aby pomóc rodzinie kobiety. Postanowili nawet, że stworzą zbiórkę pieniędzy, która obciąży jej najbliższych z problemów finansowych związanych ze śmiercią modelki. 

-Miała uśmiech, który potrafił rozjaśnić pokój, potężną osobowość, urzekające oczy, głos wymagający uwagi. Do tego wszystkiego była piękna jak nikt inny. Zanib była naprawdę silną kobietą, z którą trzeba było się liczyć. Zawsze pozostawała przy swoich przekonaniach. Wszyscy, którzy znali Zanib, mogą zaświadczyć o jej silnej woli. Zawsze osiągała swoje cele życiowe. Utorowała sobie drogę do sukcesu i miała obiecującą przyszłość przed sobą. – wspomina jej rodzina.

Ta znana modelka umarła zbyt wcześnie. W żałobie pozostawiła między innymi rodziców, brata i ukochanego męża. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

modelka
Fot.instagram.com

Modelka była uznawana za jedną z najpiękniejszych miss ostatnich lat.

modelka
Fot.instagram.com

Kobieta zginęła w wypadku. Miała 32 lata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Chihuahua rozbił samochód. Jego pani w tym czasie tankowała benzynę, wszystko nagrały kamery
  3. W rzeczach córki przypadkiem odkrył niepokojący list. Musiał zadzwonić na policję
  4. Modowe inspiracje według marki SHOQ. Sposób na stylową zimę
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo
Poprzedni artykułJak uratować zniszczone paznokcie? Prosty sposób na piękną i zdrową płytkę
Następny artykułByły mąż napisał list do nowego partnera swojej małżonki. Był szczery do bólu
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.