Modelka uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na całym świecie nie żyje. Jej ciało znalezione zostało na plaży. 28-latka osierociła 2-letniego synka. Jej nagła i niespodziewana śmierć w żałobie pogrążyła nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół z branży, a także wiernych i oddanych fanów.

Tragedia ta wstrząsnęła całym światem. Ciało modelki, której urodę doceniali uznawani na całym świecie fotografowie, znalezione zostało na jednej z plaż. Młoda kobieta modelingiem zajmowała się od 19 roku życia. Była ciepłą i kochającą osobą, czytamy w serwisie fakt.pl wypowiedź przyjaciół zmarłej 28-latki. Pomimo oszałamiającej kariery i imponujących kontraktów, to synek był dla niej całym światem.

Modelka została znaleziona martwa

28-letnia modelka Holly Capron nie żyje. Ciało zmarłej kobiety znalezione zostało na plaży w Exter położonej w Wielkiej Brytanii. Modelka poszukiwana była od 25-listopada. Dokładnie tydzień po tym, jak rodzina zgłosiła zaginięcie, poszukiwania zostały zakończone.

Serwis fakt.pl donosi, że tuż przed śmiercią kontaktowała się z najbliższymi przyjaciółmi, żaląc się, że jest smutna i zrozpaczona. Z kolei znajomi wspominają ją, jako radosną i pełną życia osobę. Uśmiech z jej twarzy nie znikał nawet wtedy, gdy było jej naprawdę ciężko.

Zmagała się z chorobą pschiczną 

Brytyjski serwis DailyMail podaje, że rodzina modelki jakiś czas temu również zgłaszała jej zaginięcie. Zawsze jednak odnajdywała się po jednym lub dwóch dniach.

Przedstawiciele policji z hrabstwa Devon zapowiedzieli, że zostanie wszczęte śledztwo, które wyjaśni przyczyny jej śmierci. Modelkę w social mediach pożegnali zarówno fotografowie, z którymi miała okazję współpracować, jak i koleżanki z branży.

-Była fantastyczną modelką i bardzo lubiła swoją pracę. Miała alternatywny wygląd, była pełna życia i radości, była też wolną duszą- napisał fotograf Tony Pattinson.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Modelka
facebook.com @Holly Capron

Modelka została znaleziona martwa na plaży.

Modelkafacebook.com @Holly Capron

Była barwną i radosną osobą. 

Modelka
facebook.com @Holly Capron

28-latka osierociła 2-letniego synka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Pomysłowe zaręczyny zakończyły się tragedią. Niedoszła narzeczona napisała przejmujący post
  3. Ewa Farna zaatakowana przez fana na Instagramie: „Po co ciągle piszesz po czesku?!”
  4. Odkopali naczynie sprzed 800 lat, w którym były nasiona. Zasadzili je, efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia
Poprzedni artykułDo czego pasują szare botki? Stylizacje, które na każdym będą wyglądać świetnie
Następny artykułNajbardziej złośliwe znaki zodiaku. Nie chcesz zaleźć im za skórę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.