Modelka i piosenkarka, zaledwie 25-letnia zdolna dziewczyna nie żyje. Była znana przede wszystkim ze swojej kariery w modelingu, w którym pracowała od 14. roku życia. Całkiem niedawno postanowiła wrócić do ukochanej muzyki i wydać nowy singiel.  Świat ją uwielbiał.

Modelka i piosenkarka w jednym. Zdolna i bardzo znana w świecie mody, zmarła w wieku zaledwie 25 lat. Kilka miesięcy wcześniej wydała EP-kę o znamiennym tytule In Case I die first. Świat muzyki stał przed nią otworem.

Nie żyje Chynna Rogers

Chynna Rogers znana bardziej z pseudonimu Chynna odeszła 8 kwietnia w swoim domu w Filadelfii. O jej śmierci poinformowała rodzina, a jej menadżer John Miller potwierdził smutną informację w magazynie People, rodzina i przyjaciele modelki są pogrążeni w ogromnej żałobie. Chynna niedawno znów rozpoczęła swoją przygodę z muzyką i szło jej naprawdę świetnie. Przyczyny nagłej śmierci nie są jeszcze znane.

Chynna Rogers nie chorowała, nic nie wskazywało na to, że może ją spotkać taka tragedia. Świat mody i muzyki jest zaskoczony i pełen żalu. Jak podaje dailymail.co.uk, Rogers miała w przeszłości problem z uzależnieniem od opiatów, jednak ten problem zdawała się mieć już za sobą.

  1. Biedronka wprowadza maseczki ochronne do oferty. Ich cena zwala z nóg, są inne niż apteczne
  2. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  3. TVP wyprowadziło ogromne zmiany w ramówce. Widzowie będą zrozpaczeni, pożegnają się z ulubionymi produkcjami

Kim była Chynna Rogers?

Chynna Rogers była modelką i raperką. Urodziła się w Filadelfii. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła już jako 14-latka. W tym samym czasie nawiązała relację z raperem ASAP-em, w 2014 roku wydała swój pierwszy singiel Selfie i Glan Coco za pośrednictwem wytwórni A$AP Ant i wytwórni DJ-a Nicka Marino Ganga. Jej utwór stał się hitem na YouTubie.

Kolejne dwa single wydała w 2015 i 2016 roku oraz singiel wydany w 2018 roku, zatytułowany Ninety. To on, jak opowiadała gwiazda w wywiadzie dla Pitchfork, był motywacją do tego, by wziąć się w garść i pozostać w trzeźwości, by móc występować na scenie. O swoim uzależnieniu gwiazda nie chciała mówić zbyt wiele. Twierdziła, że o wszystkim opowie, gdy to przestanie jej dotyczyć i będzie mogła spojrzeć na sprawę z dystansu. Niestety, nie zdążyła już tego zrobić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

modelka
fot.instagram.com/ chizzyano

Chynna miała zaledwie 25 lat. Dla wielu była ikoną stylu.

modelka
fot.instagram.com/ chizzyano

Przez wielu Chynna była nazywana kapłanką rapu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polski lek na koronawirusa. Innowacyjny pomysł naukowców z Warszawy
  2. Podali zasięg koronawirusa, gdy jedziesz rowerem. Ryzyko jest ogormne
  3. Prawdziwa rewolucja w pierogach, jeden dodatek sprawia, że są obłędne. W życiu nie zgadniesz, jaki
  4. Nie masz skrzynki na listy? Masz niewiele czasu, by ją zdobyć, inaczej dostaniesz kosmiczną karę, która zrujnuje Cię finansowo
  5. Na wizji spytali Szumowskiego, czy ukrywają prawdziwą liczbę ofiar. Przez jego reakcję wielu zatkało
  6. Opublikowano zdjęcia z obchodów 10. rocznicy katastrofy. Na cmentarzu pojawił się niespodziewany gość

źródło: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułCzy mogę we własnym ogródku/balkonie zrobić grilla? Policja wyjaśnia, odpowiedź zaskakuje
Następny artykułOgromny wzrost zakażonych, 10 zmarłych. Ministerstwo Zdrowia podało smutne dane o epidemii w Polsce
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl