Zza oceanu napływają tragiczne wiadomości. Znana amerykańska modelka Rebecca Landrith została zamordowana. Jej ciało odnaleziono przy jednej z dróg w Pensylwanii. Kobieta miała liczne rany postrzałowe na ciele. Policja zatrzymała mężczyznę, który mógł dopuścić się tej brutalnej zbrodni.

47-letnia modelka została odnaleziona martwa wczesnym rankiem w niedzielę 7 lutego przy autostradzie międzynarodowej numer 80 w Union Coutry w Pensylwanii. Wydano oświadczenie, z którego wynika, że Rebecca zmarła w wyniku postrzału.

Nie żyje modelka Rebecca Landrith

W Pensylwanii doszło do wielkiej tragedii. Dobrze znana i piękna modelka Rebecca Landrith została znaleziona martwa przy jednej z autostrad. Jak donosi koroner Dominic Adamo w jej ciele znajdowały się rany postrzałowe na głowie, szyi, gardle, klatce piersiowej i dłoni.

Makabrycznego odkrycia ciała 47-latki dokonał jeden z pracowników PennDot, czyli agencji zajmującej się nadzorem transportu dróg w stanie Pensylwania. Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, jednak organy ścigania zidentyfikowały ją na podstawie odcisków palców.

Znaleziono przy niej jednak paragony i rachunki, które wskazywały na to, że niedawno podróżowała przez stany Indiana oraz Wisconsin. Policja natychmiast wszczęła śledztwo i udało jej się natrafić na trop podejrzanego sprawcy całego zajścia.

Amerykański magazyn People podaje, że śledczy aresztowali kierowcę ciężarówki o nazwisku Tracy Collins, którego nazwisko zostało odnalezione w jednej z notatek w kieszeni zamordowanej modelki. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie morderstwa i znęcanie się nad zwłokami.

28-letni rzekomy sprawca zajścia ma być powiązany z lokalizacjami, które były zarejestrowane na znalezionych przy modelce paragonach. Co więcej, fakty zostały ustalone i potwierdzone na zasadzie monitoringu i danych z telefonu komórkowego, które uzyskała policja.

Kim była Rebecca Landrith?

Rebecca Landrith była amerykańską modelką, która przez wiele lat odnosiła liczne sukcesy i uznanie amerykańskiej publiczności. Kilkukrotnie brała udział w wyborach miss, jednak niestety nigdy nie została wyróżniona głównym tytułem. Jednak nie można było odmówić jej urody. Kobieta była finalistką konkursów Miss Manhattan 2014 oraz America’s It Girl Miss Lady Liberty. Z pasji zajmowała się także muzyką, grając na skrzypcach:

Uwielbiam modę i branżę. Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i ciepłym sercu – napisała niegdyś o sobie w biografii na stronie iStudio – katalogu modelek i modeli.

Warto podkreślić, że w ciężarówce Collinsa odnaleziono liczne ślady krwi, które wcześniej próbował zetrzeć środkiem czyszczącym, oraz łuski. Wszystkie dowody są przeciw niemu. Przypominamy, że kilka dni temu samobójstwo popełniła znana polska modelka Katarzyna Lendhardt. Jej mama w dalszym ciągu nie może pogodzić się ze stratą córki.

Zobacz zdjęcie:

Amerykańska modelka Rebecca Landrith została znaleziona martwa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl