Modelka, której niejedna kobieta na świecie zazdrościła urody i pięknie wyrzeźbionego ciała została znaleziona martwa. 23-letnia dziewczyna zginęła z rak nieznanych sprawców. Ciało znalazła jej mama.

Każda mama ma pewną niezawodną intuicję. Matka 23-letniej modelki fitness Alondry Getsemani Villaseñor również ją miała i to ona zaprowadziła ją do tragicznego odkrycia. Kobieta wciąż jest w rozpaczy po tym, co się stało z jej córką – młoda modelka została brutalnie zamordowana.

23-letnia modelka została zamordowana

Mama modelki fitness próbowała się dodzwonić do córki. Po tym, jak przez dłuższy czas nie odbierała, postanowiła sama do niej pojechać. Alondra Getsemani Villaseñor mieszkała w Tijuanie. Kiedy jej mama przyjechała do jej domu, modelka nie żyła już od 24 godzin

Modelka miała liczne rany kłute oraz została postrzelona w głowę. Miejscowa policja znalazła na miejscu dwie torby konopi i pocisk kalibru 9 mm. Świadkowie powiedzieli, że widzieli prawdopodobnego zabójcę, uciekającego z domu Alondry Getsemani Villaseñora czerwonym samochodem.

mama
fot. facebook.com

Kim była Alondra Getsemania Villaseñor?

Villaseñor pracowała jako instruktorka na lokalnej siłowni. Mieszkała w Tijuanie, mieście na granicy Meksyku ze Stanami Zjednoczonymi. Jak donosi The Guardian, w Tijuanie w 2018 roku doszło aż do 2518 morderstw. Miasto zmaga się z dużą przestępczością i wysoką skalą przemocy.

Wciąż nie dokonano aresztowań w sprawie morderstwa Alondry Getsemani Villaseñor, a śledczy nie ujawnili jeszcze możliwego motywu morderstwa. Pogrążona w żałobie rodzina liczy na to, że sprawca szybko zostanie odnaleziony i ukarany.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
fot. facebook.com

Alondra Getsemani Villaseñor została zamordowana.

mama
fot. facebook.com

To mama modelki odkryła jej ciało.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił żonie sukienkę za 37 tys. zł. Prawda o zakupie przerosła jego najśmielsze oczekiwania
  2. Kalina Jędrusik była nazywana polską Marilyn Monroe. Mało kto wie o tragedii, jaka ją spotkała
  3. Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret twórców „M jak Miłość”. Po latach wszystko wyszło na jaw
  4. Katarzyna Dowbor przeżywa ciężkie chwile. Smutek zawitał do jej domu
  5. Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  7. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa „Sekta diabelska” Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. 
Poprzedni artykułMiała urodzić bliźnięta, ale jej brzuch zaczął rosnąć w zawrotnym tempie. Badanie USG wszystko wyjaśniło
Następny artykułWygląd tego psa sprawiał, że nikt nie chciał go nawet tknąć. Tylko jedna kobieta postanowiła dać mu szansę
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.