Modelka w ciężkim stanie została odnaleziona pod mostem, zmarła w drodze do szpitala. Do mediów trafiają wstrząsające fakty na temat okoliczności śmierci gwiazdy świata mody. Jej ciało było zmasakrowane, nie wiadomo, jak długo była torturowana. Policjanci przez wiele godzin nie byli w stanie ustalić, kim jest ofiara.

Dramat rozegrał się kilkanaście dni temu, jednak policja nie chciała informować o sprawie. 34-letnia modelka została odnaleziona przez pracowników portu, przy którym morderca porzucił ją ledwo żywą. Lekarzom nie udało się jej uratować. Oprawca wciąż jest na wolności.

Modelka nie żyje

Do tragedii doszło w Bratysławie. Śledczy nie wiedzą, jak długo modelka znajdowała się w rękach mordercy. Ustalono, że jej ciało zostało podrzucone pod most Apollo i nie wiadomo, gdzie wcześniej była przetrzymywana. Ciało Violi Macakowej było zmasakrowane, miała złamane kręgi, liczne siniaki i rany w miejscach intymnych. Ze względu na liczne obrażenia kobieta nie była w stanie mówić, zmarła w drodze do szpitala.

Słowackie media informowały, że tożsamość ofiary udało się ustalić dopiero po czterech dniach, jednak policja twierdzi, że zajęło to 24 godziny. Sprawca nadal jest poszukiwany, mieszkańcy miasta są przerażeni, kobiety boją się wychodzić same. Śledczy są przekonani, że zabójstwa nie dokonał seryjny morderca.

Viola Macakova: kto to?

Viola Macakowa to znana modelka pochodząca z niewielkiej miejscowości Snina na Słowacji. Mieszkała w wielu miejscach na świecie, pracowała z najlepszymi fotografami. Jej zdjęcia były publikowane między innymi w tajlandzkim Harper’s Bazaar. Według słowackich mediów po powrocie do kraju rozpoczęła studia i nauczała angielskiego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

MODELKA
facebook.com/viola.macakova

Bliscy modelki nie mogą poradzić sobie z jej tragiczną śmiercią. Wspominają ją jako dobrą, ciepłą osobę. Viola Macakowa wspierała potrzebujących, była autorką kalendarza, z którego dochód przeznaczono na pomoc dzieciom z HIV.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

modelka
facebook.com/viola.macakova

Viola Macakowa nie żyje. Modelka zmarła w drodze do szpitala.

modelka
fot. pixabay.com

Mieszkańcy Bratysławy są w żałobie. Sprawca nie został schwytany.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Black Week w Biedronce. Klientów czekają ogromne obniżki cen
  2. Aneta Kręglicka opowiedziała o ofiarach molestowania: ”To dziewczyna daje przyzwolenie na pewne zachowania”
  3. Roksana Węgiel i Viki Gabor – przyjaciółki czy rywalki? Cała prawda o gwiazdach Eurowizji
  4. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. 28-latka została znaleziona martwa w swoim domu
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik

Źródła: Radio Zet, fakt.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.