Modelka Cara Delevingne zaręczyła się ze swoją dziewczyną, aktorką Ashley Benson – ta pogłoska zelektryzowała internet. Na ostatnich zdjęciach, jakie zrobili im paparazzi fani dopatrzyli się pierścionków zaręczynowych. Czyżby szykował się kolejny jednopłciowy ślub w show-biznesie? Internet oszalał na punkcie zakochanej pary. 

O romansie aktorki Ashley Benson i modelki Cary Delevingne mówiono już od dawna, a same zainteresowane długo swój związek trzymały w tajemnicy. Swoją relację oficjalnie potwierdziły w zeszłym roku, gdy modelka opublikowała zdjęcie, na którym nie szczędzą sobie czułości. Teraz fani modelki i aktorki spekulują, że te się zaręczyły.

Modelka Cara Delevinge i Ashley Benson zaręczyły się?

Związki jednopłciowe budzą zawsze wiele emocji, nawet w show-biznesie, gdzie osób homoseksualnych nie brakuje. Tym razem internet oszalał na punkcie związku modelki Cary Delevingne i aktorki Ashley Benson. Pierwsze plotki o ich związku pojawiły się w kwietniu 2018 roku, jednak zarówno Cara, jak i Ashley swoje uczucie utrzymywały w tajemnic. W marcu tego roku świat obiegło zdjęcie z pokazu mody Chanel, na którym obie panie nie szczędzą sobie czułości.

Było to nieoficjalnie potwierdzenie krążących od wielu miesięcy plotek o ich miłości. Ostatnio para została przyłapana przez paparazzi na jednym z parkingów, a największą uwagę zwróciły pierścionki, jakie zdobiły ich palce. Fani modelki i aktorki spekulują, że te się zaręczyły i już wkrótce wezmą ślub. Obie gwiazdy konsekwentnie milczą na temat swojej relacji, a także domniemanych zaręczyn. 

Cara Delevingne: związki

Modelka Cara Delevingne nigdy nie ukrywała swojej orientacji. W przeszłości była związana zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. Do tej pory na swoim koncie ma związki m.in. z piosenkarką St. Vincent, czy aktorem Jackiem O’ Donnellem. Dla 29-letniej aktorki Ashley Benson to pierwszy jednopłciowy związek. Myślicie, że modelka i aktorka odniosą się do krążących plotek dotyczących zaręczyn? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

modelka
instagram.com/sheagossipqueen/

Modelka Cara Delevingne i Ashley Benson są w związku od ponad 1,5 roku.

modelka
instagram.com/sheagossipqueen/

Fani spekulują, że para się zaręczyła. 

modelka
instagram.com/ashleybenson

To pierwszy homoseksualny związek Ashley Benson. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  2. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze
  3. Stan zdrowia Tomasza Golloba nadal jest ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  4. Martensy: stylizacje z najmodniejszymi butami 2019! Do czego pasują martensy? 7 zaskakujących połączeń
  5. Finalistka programu „The Voice of Poland” przeszła spektakularną metamorfozę. Trudno ją rozpoznać!

źródło: gala.pl/wp.pl