Modelki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na świecie, zwłaszcza w dobie Instagrama. W zależności od panującej mody zmieniają się, także kanony piękna. Jest to zależne od naszej kultury i tradycji. Te dziewczyny udowadniają, że standardy piękna wciąż się zmieniają.

W dzisiejszych czasach każdy może znaleźć taką modelkę, która swoją urodą wpisze się czyjś osobisty gust. Jak się okazuje, różnorodność w nich jest naprawdę ogromna, a nieskazitelna cera i piękne ciało mogą już nie wystarczyć. We współczesnym świecie, najważniejsze jest to, by wyróżniać się w tłumie. Dlatego też coraz częściej możemy usłyszeć, że za najpiękniejsze uważane są kobiety inne od powszechnie rozumianych standardów piękna. 

Te kobiety dzięki swojej nietypowej urodzie, zachwyciły wiele osób!

Kate Grant

Ta kobieta mimo zespołu Downa wygrała międzynarodowy konkurs piękności. Historia tej 19-latki jest dowodem na to, że każdy może spełniać swoje marzenia. 

modelki
instagram.com/kategrantmodel

April Star

April od najmłodszych lat choruje na bielactwo, co niejednokrotnie sprawiało, że jako mała dziewczynka czuła się gorsza od swoich koleżanek. Dzisiaj ta kobieta bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych na całym świecie. Stała się także wzorem dla osób zmagających się z tą rzadką chorobą. 

modelki
instagram.com/redefinedmybeauty

Marian Avila

Marian jest pierwszą modelką z zespołem Downa, która pochodzi z Hiszpanii. Jej największym marzeniem od dziecka było wzięcie udziału w New York Fashion Week. I jej marzenie się spełniło. Odkąd dostrzegła ją Talishy White, kariera modelki nabrała dynamicznego tempa. Dzisiaj może cieszyć się nawet współpracą z Vogue i Harper’s Bazaar.

modelki
https://www.instagram.com/marianavilamodel/

Thando Hopa

Ta kobieta, mimo tego, że nie miała łatwego początku zaszła naprawdę daleko. Okazało się, że jej odmienność jest tak przyciągająca, że zachwyciła niejedną osobę. Dziś albinoska, mimo wielu złośliwych komentarzy na swój temat, określa swoją urodę jako inny odcień normalności.

modelki
https://www.instagram.com/thandohopa/

Anna Marinich

Kto by pomyślał, że modelką może zostać nawet osoba, która od najmłodszych lat zmaga się z łysieniem. Ta kobieta ma prześliczną twarz, którą wiele osób zachwyca się każdego dnia!

modelki
instagram.com/imodelany

Tamy Glauser

Tamy, kiedy rozpoczynała swoją karierę w modelingu miała aż 27 lat! Obecnie skończyła już 34 i nadal bierze udział w największych pokazach mody. 

modelki
instagram.com/tamynation

Te modelki są dowodem na to, że na atrakcyjność wpływa wiele cech!

Slick Woods

Jej krótkie włosy i uzębienie z dość szeroką szczeliną, sprawiały, że nikt nie zwracał na nią uwagi. Dziś Slick jest ulubienicą samej Rihanny! 

modelki
https://www.instagram.com/slickwoods/

Tess McMillan

Ta kobieta to kolejny dowód na to, że wymiary nie muszą nikogo ograniczać. Ma nadwagę, ma charakterystyczne ogniste włosy i piegi na całym ciele. Chociaż z początku chciała zostać aktorką, jej plany uległy zmianie po sesji dla models.com. Kobieta miała nawet sesję zdjęciową dla brytyjskiego Vogue!

modelki
https://www.instagram.com/tess_mcmillan/

Issa Lish

Modelka pochodzenia japońsko-meksykańskiego, dzięki swojej nietypowej urodzie wystąpiła w kampaniach Marka Jacobsa i Balmain. Na swoim koncie ma także międzynarodowe sesje, a nawet okładki.

modelki
https://www.instagram.com/issalien/

Alice Wilson

Cechą charakterystyczną dla tej modelki są liczne piegi, które dodają jej niesamowitego uroku. Znana jest również ze swoich niebieskich soczewek, które zakłada w rzeczywistości na oczy koloru brązowego. 

modelki
https://www.instagram.com/oddfreckles/

Sophia Hadjipanteli

Sophia to grecka modelka, którą bardzo często można zobaczyć na sesjach związanych z Fridą Kahlo. Powodem jest jej monobrew, którą modelka uczyniła swoim największym atutem.

modelki
https://www.instagram.com/sophiahadjipanteli/

 Velvet D’amour

To prawdziwa ikona wśród modelek plus size! Chociaż ma już swoje lata, nadal uważana jest za najgrubszą modelkę świata, której udało się rozpocząć modę na na prawdziwe, kobiece kształty. 

modelki
fot. Screen youtube.com, InformOverload

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Jego brat ma zespół Downa. Pokazał, jak trzyma jego maleńką córkę, ciężko powstrzymać łzy
  3. „Kochanek uratował moje małżeństwo. Stałam się lepszą żoną dla męża”
  4. Rodzice nie byliby z niej dumni, gdyby znali prawdę. Ma 24 lata i zarabia krocie
  5. Napisała przy wejściu: „Tu mieszka pies z rodziną”. Nie chodziło jej o zwierzę
  6. Informacje, przez które nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego sprzed dwóch lat zasmuca jeszcze bardziej. Był niesamowitym człowiekiem

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułMałgorzata Kożuchowska zdradziła sekret twórców „M jak Miłość”. Po latach wszystko wyszło na jaw
Następny artykułPoród na autostradzie. 21-latka urodziła dziecko na A4
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.