Modne kolory włosów 2019: szukasz inspiracji do noworocznej metamorfozy? Świetnie trafiłaś! Mamy dla ciebie listę najciekawszych kolorów, które będą królowały w nadchodzącym sezonie. Sprawdź, który jest dla ciebie stworzony!

Nowy Rok to idealna okazja, by zmienić coś w swoim wizerunku. Zamiast wydawać fortunę na całkowitą wymianę garderoby, może zaczniesz od czegoś prostszego – na przykład fryzury? Poznaliśmy modne kolory włosów 2019: oto najbardziej interesujące propozycje. Niezależnie od typu urody i stylu, każda modnisia znajdzie tu coś dla siebie!

Modne kolory włosów 2019: jakie są modne kolory włosów?

W nadchodzącym sezonie kończymy z odcieniami, które do tej pory biły rekordy popularności. Wraca moda na ekstrawagancje i nietypowe kolory, nacisk jest kładziony na eksperymentowanie z wizerunkiem.

Nie znaczy to, że panie ceniące sobie wyważony wizerunek nie znajdą niczego dla siebie. Na liście pojawiło się również kilka bardziej klasycznych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu orędowniczkom prostoty. Jaki jest modny kolor włosów w tym sezonie?

Baby blond

Baby blond to odcień, który często mamy jako małe dzieci. Wygląda jak blond rozjaśniony dodatkowo przez słońce. Niestety, z czasem przechodzi w ciemny blond albo jasny brąz. To idealna propozycja dla pań o jasnej cerze i niebieskich albo zielonych oczach. Pamiętajcie, że blond odmładza!

Guma balonowa

Przez całe lato 2018 prawdziwą furorę robiły kremy koloryzujące do włosów. Sięgały po nie zarówno influencerki, jak i zwykłe dziewczyny. Jednak w 2019 w cenie będą pastelowe odcienie, spośród których absolutnie króluje odcień gumy balonowej. 

Truskawkowy blond

Truskawkowy blond powrócił do łask! To nietypowy odcień blondu, łączący w sobie odcienie złoty i miedziany. W 2019 roku koniecznie powinien mieć rudawe przebłyski.

Kasztan w ciepłym wydaniu

Przypomnij sobie kolor włosów Kate Middleton – tak właśnie wygląda kasztan w ciepłym wydaniu. Świetnie komponuje się z cerą w odcieniu ciepłego beżu albo kości słoniowej. 

Czekolada

Podobnie jak w przypadku kasztanowych włosów, czekoladowy brąz nie powinien być zbyt ciemny ani posiadać zimnych przebłysków. Najmodniejsza wersja to ta z miedzianymi refleksami, wpadająca odrobinę w mahoń.

Pastelowa szarość

To najbardziej ekstrawagancka propozycja obok koloru gumy balonowej. W przeciwieństwie do trendu ash brown hair, które rok temu zawojowało Instagram, tym razem im jaśniejsze włosy, tym lepiej. Mile widziane srebrne refleksy!

Które modne kolory włosów 2019 najbardziej przypadły wam do gustu?

Zobacz zdjęcia najmodniejszych kolorów włosów w nadchodzącym sezonie:

modne kolory włosów 2019
fot. instagram.com @hair_couture_tranent_ltd

Guma balonowa w pastelowym wydaniu: ten kolor włosów będzie królował w nadchodzącym sezonie!