Uczestnik Milionerów wprawił w osłupienie samego Huberta Urbańskiego. Podczas pytania za 250 tysięcy złotych postanowił zrezygnować z gry, a pytanie wydawało się zasadniczo proste. Na szczęście okazało się, że zrobił dobrze, ponieważ obstawiał błędną odpowiedź.

W Milionerach zdarzają się momenty, które ciężko zrozumieć. Mężczyzna miał do wykorzystania jeszcze jedno koło ratunkowe i niedaleką drogę do głównej nagrody. Mimo wszystko postąpił rozważnie.

Milionerzy: Uczestnik opuścił program, wprowadzając Urbańskiego w zdumienie

Niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, w których uczestnicy teleturniejów woleli zabrać ze sobą kwoty, które już udało im się zwyciężyć niż walczyć o główną wygraną. Jedna z nich miała miejsce podczas najnowszego odcinka Milionerów.

Jeden z uczestników był na dobrej drodze do tego, by zgarnąć pełną pulę, jednak podczas pytania za 250 tys. złotych zdecydował się zrezygnować z udziału w programie i wziąć zwyciężone 125 tys. złotych. Pytanie, przy którym zrezygnował brzmiało:

Gdy Neil Armstrong stanął na księżycu, wypowiedział słynne zdanie. Co na Srebrnym Globie zrobił Alan Shepard? – czytamy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Mężczyzna nie był pewien poprawnej odpowiedzi i mimo tego, że miał do wykorzystania jeszcze jedno koło ratunkowe – telefon do przyjaciela, to uznał, że woli nie ryzykować. Jak się potem okazało, postąpił słusznie, ponieważ obstawiana przez niego odpowiedź była błędna.

Poprawna odpowiedź brzmi: zagrał w golfa, natomiast uczestnik myślał, że Alan Shepard zatańczył na księżycu rock and rolla. Wiedzieliście?

Zobacz zdjęcia:

milionerzy
fot. kadr z programu „Milionerzy”
milionerzy
fot. kadr z programu „Milionerzy”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni

Źródło: Milionerzy

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl