Monica Bellucci: córka pięknej aktorki skończyła ledwo czternaście lat, a już zapowiada się na piękną kobietę. Wygląda zjawiskowo! Czy planuje iść w ślady mamy? Ma za sobą pierwszy krok w drodze do sławy. Nie zgadniecie, gdzie można ją zobaczyć.

Jedna z najbardziej znanych włoskich aktorek. Zjawiskowa piękność, dla której głowy tracili mężczyźni na całym świecie. Monica Bellucci: córka gwiazdy nie ustępuje swojej mamie urodą. Wygląda jak jej młodsza kopia! Czym się zajmuje? Nie jest typową czternastolatką. Ma szanse dorównać sławą rodzicom! 

Monica Bellucci: córka gwiazdy to piękność. Kim jest Deva Cassel?

Monica Bellucci najwyraźniej nie ma nic przeciwko temu, żeby jej pociecha we wczesnym wieku stawiała pierwsze kroki w show-biznesie. Młodziutka kobieta niedawno zyskała niepowtarzalną okazję, żeby udowodnić swoje umiejętności – wystąpiła w kampanii ekskluzywnej marki. 

Deva Cassel jest córką Moniki Bellucci i Vincenta Cassela. Nastolatka przyszła na świat 12 września 2004 roku podczas pobytu swoich rodziców w Rzymie. Ma młodszą o sześć lat siostrę imieniem Léonie. Niestety, związek rodziców dziewczynek nie przetrwał próby czasu i aktorska para rozwiodła się w 2013 roku.

Monica Bellucci: córka aktorki zaczęła karierę modelki. Nastoletnia gwiazda ma za sobą poważny projekt – została twarzą nowej kampanii Dolce&Gabbana. Jej mama także rozpoczynała swoją przygodę z show-biznesem, pozując przed aparatem.

Dlaczego Monica Bellucci i Vincent Cassel się rozstali?

Deva i Léonie Cassel od najmłodszych lat są obecne w mediach. Nic dziwnego – to w końcu córki jednej z najsłynniejszych aktorskich par! Dlaczego związek ich rodziców musiał się zakończyć? Chociaż oboje starali się zachować powściągliwość w wypowiedziach, w show-biznesie aż huczało od plotek!

Jak informuje wp.pl, po usłyszeniu decyzji o rozwodzie wiele osób spekulowało, że winę za rozpad związku ponosi Vincent Cassel, a dokładniej – jego skłonność do romansów. Co ciekawe, okazało się, że Monica Bellucci nie wymagała od ukochanego wierności. 

Rezolutna aktorka oświadczyła, że o wiele ważniejsze są dla niej zaufanie oraz szacunek i nigdy nie miała złudzeń, że w ciągu wielomiesięcznych nieobecności mąż żyje w celibacie. Na szczęście dla córek, podczas rozwodu obyło się bez wzajemnych oskarżeń oraz skandali. Byli małżonkowie utrzymują dobre relacje. 

Monica Bellucci: córka artystki może sobie pogratulować tak spektakularnego sukcesu! Myślicie, że pozostanie przy modelingu? A może spróbuje swoich sił na planie filmowym?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monica bellucci córka
fot. screen z youtube.com Telerama

Monica Bellucci: córka aktorki idzie w jej ślady.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Szczepaniak była u szczytu kariery. Po stracie ukochanego wyskoczyła z okna
Następny artykułDanuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.