Monika Brodka i Jan Wieczorkowski byli kiedyś razem! Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i uchodzili za jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu.  Podobno planowali ślub, jednak do niego nie doszło, a ich drogi się rozeszły. Co stanęło na drodze ich miłości? 

Związki gwiazd od wielu lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Wielbiciele sław chcą znać jak najwięcej szczegółów z życia prywatnego swoich idoli. Szczególnym entuzjazmem cieszą się pary, w których dwie połówki są znane i lubiane. Tak właśnie było w przypadku tej pary. Monika Brodka i Jan Wieczorkowski przed laty byli razem. Poznajcie historię ich miłości. 

Gdzie Monika Brodka poznała Jana Wieczorkowskiego?

Brodka i Wieczorkowski poznali się w 2005 roku podczas koncertu artystki we Wrocławiu. On, 34-letni przystojniak, miał na swoim koncie już wiele znakomitych ról, ona miała zaledwie 18 lat i stawiała pierwsze kroki na wielkiej scenie. Poszukiwała swojego stylu muzycznego, który znacząco różnił się od tego, co obecnie prezentuje. Przez wiele lat uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. W miłości nie przeszkodziła im nawet spora różnica wieku — Jan był od Moniki starszy o 16 lat. 

Wszyscy wróżyli im świetlaną przyszłość i oczekiwali zaręczyn. Jednak ich relacja się rozpadła zaledwie rok po rozpoczęciu związku, w 2006 roku. Do dziś nie wiadomo, co stanęło na przeszkodzie ich wielkiej miłości. 

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski byli parą

Zarówno Monika Brodka, jak i Jan Wieczorkowski pilnie strzegą swojej prywatności i nie wpuszczają mediów do swojego życia. Jeśli pojawiają się na pierwszych stronach gazet, to tylko ze względu na osiągnięcia zawodowe, nigdy w kontekście plotek i medialnych spekulacji. Z tego względu historia ich związku pozostaje tajemnicą dla zwykłych śmiertelników. Dlaczego nie stanęli na ślubnym kobiercu? Na to pytanie odpowiedź znają tylko oni. 

Chociaż ich związek stanowi już tylko wspomnienie, oboje wyglądają na szczęśliwych ludzi. Powodzi im się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym i nie mają powodów do narzekań.  Życzymy im wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że są spełnionymi ludźmi! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monika brodka i jan wieczorkowski
instagram.com @missbrodka

Monika Brodka od wielu lat uchodzi za jedną z najbardziej charyzmatycznych artystek. Nie boi się eksperymentów muzycznych i modowych, co doceniają jej fani na całym świecie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą! Romans wszech czasów
Następny artykułAlicja Walczak z Big Brothera po zakończeniu 1 edycji przeszła piekło. Ledwo to przeżyła