Monika Jaruzelska zachwyciła swoim ciałem podczas wakacji na Mazurach. 57-latka beztrosko kąpała się topless w jednym z jezior, opalała się i niczym nie przejmowała. Widok kobiety spowodował, że przecieramy oczy ze zdumienia — jest zniewalająca!

Monika Jaruzelska tego lata przezornie postawiła na wakacje w Polsce. Czujnym oczom reporterów nie umknął fakt, że postanowiła skorzystać z walorów Warmii i Mazur i spędzić czas na świeżym powietrzu ubrana jedynie w… majtki.

Monika Jaruzelska topless

Jak poinformował portal se.pl, Monika Jaruzelska zdecydowała się na wskoczenie do wody wprost z ukrytego, drewnianego pomostu należącego do jej posiadłości na Mazurach. Zdjęcia, które obiegły internet wywołały lawinę komentarzy.

Monika Jaruzelska najwyraźniej poczuła się na terenie swojej posiadłości całkowicie swobodnie. Postanowiła popływać ubrana jedynie w majtki od stroju kąpielowego. Internauci nie mają wątpliwości – 57-latce, wiele młodszych kobiet może pozazdrościć takiej figury!

  1. Zagraniczne media zauważyły Kingę Dudę. Wielu Polakom nie spodoba się, jak ją nazwano i do kogo porównano
  2. Pod Sejmem zrobi się bardzo gorąco, setki Polek i Polaków są zbulwersowane. Wychodzą na ulice, będą protestować w obronie dzieci
  3. Anna Lewandowska przeżyła prawdziwy wstrząs. Niewiarygodne, co ją spotkało w Monachium

Córka Wojciecha Jaruzelskiego topless

Monika Jaruzelska to publicystka, stylistka, polityk, działaczka społeczna, projektantka mody i samorządowiec. Wiele talentów i niebywałą inteligencję z pewnością odziedziczyła po rodzicach. 57-latka wygląda obłędnie, przecieraliśmy oczy ze zdumienia.

Gwiazda swoim beztroskim popołudnie w wodzie wzbudziła wiele kontrowersji, jednak trzeba przyznać — takiego ciała mogą zazdrościć jej nawet nastolatki!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Monika Jaruzelska
fot. screen se.pl
Tytuł: Monika Jaruzelska bez stanika na Mazurach [ZDJĘCIA]
autor: papara20
data: 21.07.2020 8:15
Monika Jaruzelska pokazała się w samych majtkach!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumiona
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
  3. W sieci pojawił się nekrolog Andrzeja Strzeleckiego. Podjęto bardzo ważną decyzję
  4. Małgorzata Trzaskowska ma ważną prośbę do Agaty Dudy. Zależy jej tylko na jednej rzeczy, postawiła ultimatum
  5. Polki mogą stracić tysiące złotych. Zmiana uderzy w matki, nie da się odzyskać pieniędzy
  6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

Źródło: se.pl, wikipedia.pl

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.