Na tę informację czekali wszyscy fani popularnych Przyjaciółek, ale nie tylko. Monika Mrozowska urodziła! Aktorka wraz ze swoim partnerem Maciejem powitali na świecie potomka, któremu nadali dość nietypowe imię. Jako pierwszy o narodzinach pociechy pochwalił się w mediach społecznościowych dumny tata.

O ciąży aktorki mówiło się już od dłuższego czasu, dlatego wielu fanów oczekiwało na ostateczny termin przyjścia jej czwartego potomka na świat. Ostatecznie dziś, tj. 19 stycznia Monika Mrozowska urodziła i czekają ją bardzo radosne chwile.

Monika Mrozowska urodziła

Aktorka wraz z parnterem Maciejem powitali na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę, synka, któremu nadali imię Lucjan. Odkąd w mediach pojawiły się pierwsze pogłoski, że Monika Mrozowska jest w ciąży, wszyscy fani Przyjaciółek, Klanu i innych produkcji, w których mają przyjemność oglądać aktorkę bacznie śledzili i nasłuchiwali informacji o jej ciąży.

I tak ostatecznie ich cierpliwość została wynagrodzona. Tą radosną nowiną, jako pierwszy pochwalił się tata Lucjana, Maciej, który z nieukrywaną dumą powitał swojego synka na świecie. Chłopczyk wygląda naprawdę znakomicie, a jego tata załączył bardzo ciekawy opis do opublikowanego zdjęcia.

Hello World! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Czuję wdzięczność i mega spokój. […] @monikakingmrozowska, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania, dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze, Warszawa, 19.01.2021 – czytamy pod zdjęciem męża Moniki Mrozowskiej.

Jeszcze niedawno aktorka z wielkim oburzeniem wypowiadała się na temat tzw. afery szczepionkowej, która dotyczyła szczepień celebrytów. Uznała, że to wszystko, co się dzieje, jest zwykłą dziecinadą. O szczegółach sprawy dowiecie się klikając >tutaj<.

Monika Mrozowska dzieci

Popularna aktorka powitała na świecie swoją czwartą pociechę, i chociaż jeszcze nie zdążyła pochwalić się tym w mediach społecznościowych, to bez wątpienia wkrótce poznamy jej stanowisko w tej sprawie. Jednak nie mamy wątpliwości, że jest niesamowicie szczęśliwa i dumna z przyjścia Lucjana na świat.

Przypomnijmy, że w latach 2003-2012 aktorka związana była z Maciejem Szaciłłą, z którym ma dwie córki: Karolinę, urodzoną w lipcu 2003 roku, oraz Jagodę urodzoną 14 maja 2020 roku. Po rozstaniu z pierwszym partnerem związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, z którym ma synka Józefa. Rozstali się w 2018 roku.

Chociaż w ostatnim czasie aktorka przechodziła przez naprawdę ciężkie chwile, to narodziny małego Lucjana przyćmiły zdecydowaną większość przykrych sytuacji.

Mowa tutaj o zakażeniach koronawirusem wśród bliskich aktorki, o czym informowała przed kilkoma tygodniami. Na szczęście wszystko zaczęło wracać już na odpowiednie tory i gwiazda cieszy się pięknymi chwilami.

Zobacz zdjęcie:

Monika Mrozowska
fot. instagram.com/maciej.a.l

Monika Mrozowska urodziła synka. Wraz z mężem dali mu na imię Lucjan.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl