Monika Mrozowska po raz czwarty została mamą. Kilka dni temu na świecie pojawił się jej synek Lucjan. To czwarte dziecko aktorki z trzecim partnerem, co nie wszystkim się podoba. Gwiazda jest krytykowana za to, że nie ma ułożonego życia i często zmienia mężczyzn. Celebrytka w końcu odpowiedziała.

Monika Mrozowska w rozmowie z Party opowiedziała o ciąży w czasie pandemii i o tym, jak radzi sobie z hejtem. Niektórzy krytykują jej życiowe wybory.

Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko

Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Jej najmłodszy synek przyszedł na świat zaledwie kilka dni temu, o czym poinformował radosny partner aktorki. Sama gwiazda również podzieliła się zdjęciem chłopca, napisała o szczegółach porodu i podziękowała lekarzom za opiekę.

Aktorka znana z serialu Rodzina zastępcza tuż przed porodem udzieliła wywiadu magazynowi Party. Aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, opowiedziała o życiu rodzinnym i nowych wyzwaniach.

Gwiazda przyznała, że pandemia koronawirusa była trudnym czasem na przechodzenie ciąży. Sama była bardzo ostrożna i zachowawcza.

Początkowo wpadłam w panikę. Śledziłam wszystkie wiadomości i czytałam artykuły na temat COVID-19. Szybko zorientowałam się, że to bardzo negatywnie wpływa na moją psychikę, więc się od tego odcięłam. Szybciej niż zarażenie koronawirusem groziło mi sfiksowanie w czterech ścianach własnego domu. Musiałam zachować zdrowy rozsądek, a przy tym starać się żyć możliwie normalnie – powiedziała.

Czwarte dziecko z trzecim partnerem

Monika Mrozowska opowiedziała też o hejcie, z jakim spotyka się w sieci. Nie wszyscy szanują jej życiowe wybory i ochoczo komentują to w mediach społecznościowych, choć gwiazda nie pyta nikogo o zdanie.

Mam wrażenie, że mierzę się z nim od lat. Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem, nie jest mi miło, ale staram się to ignorować.

Aktorka wychowuje czworo dzieci. Owocami małżeństwa z Maciejem Szaciłło są dwie córki: Jagoda i Karolina. Po rozstaniu Monika Mrozowska związała się z operatorem, którego poznała na planie Dzień Dobry TVN. Para doczekała się synka Józka. Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska rozstali się w 2018 r.

Rok później gwiazda związała się z producentem eventów, a 19 stycznia 2021 roku na świat przyszedł ich syn Lucjan. Monika Mrozowska nie rozumie, dlaczego obcy ludzie tak chętnie komentują jej życie.

– Nie reaguję impulsywnie, nie rzucam w złości mięsem i nie każę się tym ludziom odczepić, choć może powinnam. Nie rozumiem, dlaczego kobiety ocenia się na każdym kroku. Dlaczego my się ciągle musimy z czegoś tłumaczyć? Jeśli mężczyzna zostawia kobietę z chorym, niepełnosprawnym dzieckiem, żonę dla młodszej kochanki albo dziewczynę w ciąży – jest OK – powiedziała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com