Monika Mrozowska mocno zaangażowała się w przygotowania do studniówki swojej córki. Aktorka zdradziła, ile kreacji kupiła na nadchodzącą wielkimi krokami imprezę i którą z nich ostatecznie wybrała przyszła maturzystka.

Monika Mrozowska, którą znamy głównie z popularnej „Rodziny zastępczej” zasłynęła ostatnio z próby policzenia, ile dzieci właściwie wychowuje. Aktorka chętnie chwali się swoimi czterema pociechami na Instagramie.

Dwie córki pochodzą z jej związku z Maciejem Szaciłłą, zaś dwaj mniejsi chłopcy są owocem dwóch relacji — z Sebastianem Jaworskim i Maciejem Augiścik-Lipką. Monika Mrozowska nie kryje tego, że wszyscy razem tworzą patchworkową rodzinę i bez skrępowania dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych.

Córka Moniki Mrozowskiej dostała 4 kreacje na studniówkę

Obecnie w życiu Mrozowskiej i jej rodziny wiele się dzieje. Jedna z córek, Karolina w tym roku podchodzi do matury. Aktorka przyznaje, że bardzo zaangażowała się w przygotowania do Studniówki.

Monika podzieliła się z obserwującymi historią zakupów, jakie odbyła wraz z córką. Gwiazda nie kryje ekscytacji i zachwytu, ale też zdumienia upływającym czasem.

Przy okazji Monika Mrozowowska pochwaliła się zakupem aż czterech kreacji na imprezę studniówkową córki. Ostatecznie wybór Karoliny padł na klasyczną małą czarną.

Internauci komentują urodę i figurę przyszłej Maturzystki, a dumna Mrozowska chwali jej oszczędność — jedną z sukienek kupiły w second-handzie za 3 zł!

Źródło: pomponik.pl, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl