Monika Mrozowska w Playboyu zrobiła prawdziwą furorę! Aktorkę poznaliśmy jako nastolatkę z serialu Rodzina Zastępcza, nic więc dziwnego, że jej nagie zdjęcia wywołały tyle szumu. Jedna z najodważniejszych i najpiękniejszych sesji w historii magazynu!

Pojawienie się aktorki w najsłynniejszym czasopiśmie dla dorosłych było prawdziwym fenomenem. Nagie zdjęcia gwiazdy ukazały się w czasopiśmie już jakiś czas temu, nadal jednak są wspominane jako jedne z najlepszych! Monika Mrozowska w Playboyu została ukazana naprawdę zmysłowo.

Monika Mrozowska w Playboyu

Gwiazda uświetniła swoją postacią okładkę pisma aż dwa razy! Pierwsza okładka powstała w 2004 roku, a kolejna 4 lata później. Mimo że ostatnia sesja powstała już tyle lat temu, nadal jest wspominana jako jedna z najgorętszych! Aktorka, którą poznaliśmy jako najstarszą córkę Kwiatkowskich z Rodziny Zastępczej, dawno już dorosła i jest wyjątkowo piękną, a przy tym niezwykle inteligentną kobietą. Obydwie sesje pokazują ją w wyjątkowo zmysłowym wydaniu i są naprawdę odważne.

Monika Mrozowska w Playboyu pojawiła się dwukrotnie – przynajmniej w Polsce. Kilka lat temu aktorka sama była zaskoczona informacją, że jej zdjęcia zostały wydrukowane także… w słoweńskiej edycji magazynu! Seksowna sesja musiała bardzo spodobać się tamtejszym redaktorom, a gdy Fakt zapytał gwiazdę, co o tym myśli, była autentycznie zaskoczona!

Monika Mrozowska: Playboy umieścił ją na okładce dwukrotnie

Aktorka nie miała pojęcia o tym, że jej nagie zdjęcia pojawiły się w zagranicznej edycji pisma.

– To ciekawe, dowiaduję się o tym od was. Nic o tym nie wiedziałam. Sama jestem zaskoczona. Muszę wyjaśnić tę sprawę i odezwać się do nich – powoedziała w rozmowie z Faktem.

Okazało się, że Mrozowska nie może nic z tym faktem zrobić – podpisując umowę z czasopismem zgodziła się na to, by zdjęcia były publikowane bez względu na czas i miejsce. Czy powinna czuć się wyróżniona tym, że słoweńska redakcja doceniła jej sesję? Z pewnością nie można się im dziwić – Monika Mrozowska w Playboyu prezentuje się naprawdę zmysłowo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

monika mrozowska w playboyu
Playboy

Monika Mrozowska w Playboyu pojawiła się dwa razy!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWłosy Quebonafide dodawały mu charakteru. Teraz przeszedł TOTALNĄ metamorfozę
Następny artykułJak mieszka Majka Jeżowska? Dom piosenkarki jest nowoczesny i wyrafinowany
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.