Monika Mrozowska zasłynęła wcielaniem się w postać Majki w lubianym serialu „Rodzina zastępcza”. Dziś aktorka spełnia się w roli matki czwórki swoich dzieci. W ostatnim poście na Instagramie gwiazda zasugerowała, że nie już z ojcem swojej najmłodszej pociechy. 

Monika Mrozowska spełnia się obecnie w roli mamy i wychowuje czwórkę swoich dzieci. Niedawno gwiazda dodała post, w którym opowiada o kulisach wychowywania najmłodszego synka. Fani domyślają się, że aktorka nie jest już ze swoim partnerem.

Czy Monika Mrozowska rozstała się z ojcem swojego dziecka?

Monika Mrozowska jest znaną i lubianą aktorką. Gwiazda największą popularność zyskała dzięki udziałowi w popularnym serialu komediowym „Rodzina zastępcza”. Obecnie gwiazda w całości oddała się wychowywaniu swoich dzieci. Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki pociech — córek Karoliny i Jagody oraz synów Józefa i Lucjana.

Gwiazda nie miała jednak szczęścia w doborze stałego partnera. Karolina i Jagoda są dziećmi artystki i Macieja Szaciłło. Synek Józek to owoc związku aktorki z Sebastianem Jaworskim, natomiast roczny Lucjan jest dzieckiem obecnego partnera Moniki Mrozowskiej — Macieja Auguścika-Lipki.

Ostatni post aktorki na jej profilu na Instagramie rzucił jednak cień podejrzenia o rozpad jej związku. W opisie fotografii Monika Mrozowska opisała, jak wygląda wychowywaniem jej najmłodszego synka i przy okazji zdradziła, że nie mieszka z ojcem chłopca.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Zaczęłam w nocy spełniać funkcję smoczka i marzę o tym, żeby się w końcu porządnie wyspać. Przez ostatnich prawie 12 miesięcy tylko przez 3 noce Lucek nie spał ze mną. Na te 3 noce pierwszy raz pojechał do swojego taty, a ja wyjechałam z dziewczynami na weekend na deskę do Zakopanego — napisała Monika Mrozowska na swoim profilu na Instagramie.

W komentarzach pod najnowszym zdjęciem gwiazdy wybuchnęła prawdziwa burza. Fani aktorki są oburzeni faktem, że kolejne dziecko artystki będzie wychowywało się bez biologicznego ojca. 

-Jezu, to z tatą Lucka też już Pani nie jest? Biedne te dzieci, serio — czytamy komentarze pod postem Moniki Mrozowskiej na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

 

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3.  Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor